niedziela, 16 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Sting od pierwszego wejrzenia

Sting od pierwszego wejrzenia

Sting od pierwszego wejrzenia
Data publikacji: 2019-04-15 09:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-15 11:54
Wywietleń: 608 384369

W domu powinien być rozpieszczanym jedynakiem. Bo nie toleruje ani innych psów, ani kotów. Za to jakże uroczo wymusza pieszczoty?! Jak na psa, w dość zabawny i nieoczywisty sposób: chrumkaniem.

Sting jest fantastycznym kompanem: przyjaznym, serdecznym, pogodnym z usposobienia. W typie labradora, a co za tym idzie potulnym i łagodnym. Ale ma 11 lat, więc… Jak domyślają się Stinga schroniskowi opiekunowie, właśnie z tego powodu stracił dom, zagubił mu się człowiek.

Został znaleziony przy ul. 1 Maja, w pierwszym dniu lutego. Okazało się, że jest oznakowany przy pomocy mikroczipa. Cóż z tego, skoro poprzedni właściciel nawet go nie szukał: o psie wiernym mu i oddanym przez ponad dekadę nazbyt łatwo zapomniał.

- Sting dał się poznać z jak najlepszej strony. Świetnie chodzi na smyczy. Jest posłuszny i całkowicie wpatrzony w opiekuna. Na każde zawołanie - rzec można - biegnie w podskokach. Choć ma już swoje lata, to niejeden młodzieniaszek może mu pozazdrościć kondycji: bez przerwy aportowałby albo siłował szarpakiem - opowiadają Stinga schroniskowi opiekunowie. - To przystojniak, który kradnie serce od pierwszego wejrzenia. Ma na to wiele sposobów. Wystarczy, że spojrzy tymi maślanymi oczami. Pyska rozdziawi w uśmiechu. Albo swój wielki łeb położy na kolanach. To wręcz niewyobrażalny pieszczoch. Wystarczy przestać go głaskać, żeby uroczo i zabawnie zaczął pochrumkiwać z niezadowolenia. To pewne, że on czeka teraz w schronisku, żeby... z tego, kto go przygarnie, uczynić najszczęśliwszego człowieka pod słońcem!

Sting to teraz schroniskowy rezydent boksu nr K-18. Po sterylizacji. Zdrowy. Przystojniak obdarzony mnóstwem pozytywnej energii. Brata łata, poczciwina - gotowy do nowego życia u boku odpowiedzialnego opiekuna.

- Prosimy: nie patrzcie w jego metrykę, ale na ten uśmiechnięty pysk. I - jak to na wiosnę - się zakochajcie!- przekonują do Stinga jego schroniskowi opiekunowie, zapraszając na spacer zapoznawczy z tym chrumkającym jedynakiem.
Sting 67/19

Kto więc chciałby Stinga (67/19) lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia, psinę przyjąć do rodziny - otworzyć przed nią dom i serce - jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15. 30. Uwaga: na nowych przyjaciół w schronisku czekają również przyjaźnie mruczące kociaki. ©℗

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, miesiącami, a nawet latami.

(an)

Fot. Schronisko

Sting od pierwszego wejrzenia Sting od pierwszego wejrzenia Sting od pierwszego wejrzenia Sting od pierwszego wejrzenia Sting od pierwszego wejrzenia Sting od pierwszego wejrzenia

Komentarze

czip
Nie rozumiem po co to czipowanie jak potem schronisku nie chce się nawet dotrzeć do właściciela zwierzęcia zadowalając się stwierdzeniem, że ten "nie szukał". Żenujące!
2019-04-15 11:54:01

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie