poniedziałek, 25 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Stefania Biernat przewodniczącą Rady Miasta

Stefania Biernat przewodniczącą Rady Miasta

Stefania Biernat przewodniczącą Rady Miasta
Data publikacji: 2018-01-30 12:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:45
Wywietleń: 1599 311646

Radna Prawa i Sprawiedliwości Stefania Biernat została wybrana nową przewodnicząca Rady Miasta Szczecin. Jej wybór był  najważniejszym punktem obrad sesji RM, która odbywa się we wtorek.

Kandydatura Biernat była jedyna zgłoszoną na sesji. W grudniu ubiegłego roku z funkcji przewodniczącego zrezygnował Mariusz Bagiński (Bezpartyjni). Pełnił tę funkcję przez ostatnich dwanaście miesięcy (został wybrany 22 grudnia 2016 roku). Zmiana to element zwyczaju, jaki został wprowadzony w 2014 roku po wyborach samorządowych. Ustalono wtedy, że funkcja przewodniczącego będzie rotacyjna. Jako pierwszy objął ją przedstawiciel PiS. Rok później PO. Przez ostatni rok pełnił ją przedstawiciel Bezpartyjnych. 

(dar)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

Komentarze

Waldek
Super w końcu będzie porządek w RM ;) Stefania Biernat to była dyrektor szkoły więc na pewno da sobie radę na tym stanowisku. Bardzo mnie cieszy ten wybór i szczerze gratuluje Pani radnej. A te negatywne komentarze to pewnie nieszczęśnicy z PO piszą :) Tak jak wczoraj na sesji powiedział Pan radny Bartnik. Lubimy Panią ale nie poprzemy bo nie ;) Pozdrawiam i życzę sukcesów .
2018-01-31 08:02:03
Krzysztof
@ZygmuntK takie odnoszę wrażenie , że nie ma Pan chyba wiedzy na temat działań Pani radnej Biernat, skoro Piszę Pan takie bzdury.
2018-01-31 07:59:40
Maria
SŁABO Z TYM BAGINSKIM
2018-01-30 23:26:32
Zygmunt K.
Pani Biernat nic nie zrobiła dla Dąbia, może zrobiła coś dla Wielgowa w którym podobno mieszka, jak była dyrektorem szkoły to nawet nie zainteresowała się drogą jaką dzieci przemierzają do szkoły....
2018-01-30 21:19:47
Abk
czy się stoi czy się leży zawsze swoje się należy
2018-01-30 21:05:44
Pacanowiec
w czasach ZSRR takie coś nazywało się "breżniewowskim zastojem" - najpierw stagnacja krzystka a teraz stagnacja stagnacji ... miasto bez pomysłu, to i władze takie jakie miasto tylko bierny-mierany-ale wierny (BMW)
2018-01-30 20:39:00
Krzysztof
Czytając komentarze tych malkontentów dot. Pani radnej aż robi się niedobrze. Stefania Biernat jest od wielu lat radną i to co ważne skuteczną. Dzieki niej rozbudowano SP 59. Zrobiono drogi w Dąbiu, Kijewie i Wielgowie. Zawsze przyjmuje mieszkańców na dyżurze w kazdy czwartek, co jest wyjatkiem bo żaden radny tego nie robi. Już kilka raz byłem u Pani radnej z lokalnymi sprawami i zawsze pomogła. Dlatego uważa, że to najlepszy wybór jaki można było dziś dokonać.
2018-01-30 20:09:48
Gosc
Ale sprawiedliwie podzielili
2018-01-30 17:56:50
Anty PiS
To teraz sesje rady miasta będą zaczynać sie od apelu smoleńskiego i modlitwy
2018-01-30 15:58:01
miki
Niech żyje młodość!!! Sterowalna na pilota....
2018-01-30 15:26:04
tylko pytam...
O ile wzrosnie ilość pielgrzymek kościelnych na ulicach Szczecina, o 100 czy o 300% ??? tylko pytam...
2018-01-30 14:14:56
pytam
Czy to ta radna która głosowała za rozszerzeniem strefy płatnego parkowania w Szczecinie ?
2018-01-30 13:58:03
@Szczecinianin
Jakby była dobra to by nie była w pisie. Tam są niedobrzy ludzie.
2018-01-30 13:57:15
Szczecinianin
Bardzo dobry wybór. Jest to bardzo dobra radna , która zawsze stara się pomagać mieszkańcom Szczecina