Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Sprawca kolizji: poszukiwany, z narkotykami i bez prawa jazdy

Data publikacji: 30 stycznia 2016 r. 10:05
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:42
Sprawca kolizji: poszukiwany, z narkotykami i bez prawa jazdy
 

Policjanci z pyrzyckiej drogówki zatrzymali poszukiwanego 28-latka, mieszkańca powiatu myśliborskiego, który spowodował kolizję i odszedł z miejsca zdarzenia. Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna miał przy sobie 200 gramów środków odurzających, nie posiadał prawa jazdy i był poszukiwany, gdyż nie wrócił do więzienia z przepustki.

Do policjantów pyrzyckiej drogówki pełniących służbę na ternie Lipian podszedł mężczyzna, który poinformował ich, że kilka minut wcześniej jadąc od strony miejscowości Jedlice widział samochód w przydrożnym rowie. Podejrzewa, że kierowcy wv nic się nie stało, ponieważ o własnych siłach wysiadł z samochodu i na pieszo idzie drogą w stronę Jedlic.

Mundurowi pojechali na miejsce zdarzenia. Z miejsca kolizji ruszyli w kierunku miejscowości Jedlice. Po chwili zauważyli idącego mężczyznę.

- Kierowcą wv okazał się 28 – letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego. W trakcie legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo i chował pod kurtką torbę, którą miał przy sobie. Okazało się, że w bagażu znajdowały się środki odurzające: 50 gramów marihuany i 150 gramów amfetaminy - informuje st. sierż Marcelina Pałaszewska.

W trakcie interwencji wyszło również na jaw, że mieszkaniec powiatu myśliborskiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto jest osobą poszukiwany. 28-latek nie wrócił z przepustki z więzienia w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli znalezione przy kierującym środki odurzające, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu myśliborskiego usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zagrożony kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna powrócił również do zakładu karnego. Wkrótce ponownie stanie przed sądem, który zadecyduje o jego dalszych losach. (k)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

OKURCZE
2016-02-01 14:10:53
DEGENERAT TY TO MUSISZ TEGO GOSCIA NIENAWIDZIEC OCZYWISCIE NIE POPIERAM TEGO CO ZROBIL ALE 25 LAT W WIENZIENIU ALBO SIE CZEGOS BOISZ I TAK ZLE MU ZYCZYSZ .SZKODA ZE NIE NAPISAŁES ZEBY pedofile PRZEZ TYLE LAT NIE WYCHODZILI Z WIEZIENIA. MYSLE ZE KIEDYS DOROSNIE TEN GOSC I ZACZNIE NORMALNE ZYCIE KAZDY POWINIEN WEDLUG MNIE DOSTAC 2-gą szansę wiecej wiary w ludzi a nie tylko nienawisci do ludzi
Degenerat
2016-01-30 12:49:49
Po takim wybryku powinien nie wyjść z więzienia przez co najmniej 25 lat. Ciekawe, kiedy o nim znowu poczytamy...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA