piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Sprawca kolizji: poszukiwany, z narkotykami i bez prawa jazdy

Sprawca kolizji: poszukiwany, z narkotykami i bez prawa jazdy

Sprawca kolizji: poszukiwany, z narkotykami i bez prawa jazdy
Data publikacji: 2016-01-30 10:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:53
Wywietleń: 1533 113200

Policjanci z pyrzyckiej drogówki zatrzymali poszukiwanego 28-latka, mieszkańca powiatu myśliborskiego, który spowodował kolizję i odszedł z miejsca zdarzenia. Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna miał przy sobie 200 gramów środków odurzających, nie posiadał prawa jazdy i był poszukiwany, gdyż nie wrócił do więzienia z przepustki.

Do policjantów pyrzyckiej drogówki pełniących służbę na ternie Lipian podszedł mężczyzna, który poinformował ich, że kilka minut wcześniej jadąc od strony miejscowości Jedlice widział samochód w przydrożnym rowie. Podejrzewa, że kierowcy wv nic się nie stało, ponieważ o własnych siłach wysiadł z samochodu i na pieszo idzie drogą w stronę Jedlic.

Mundurowi pojechali na miejsce zdarzenia. Z miejsca kolizji ruszyli w kierunku miejscowości Jedlice. Po chwili zauważyli idącego mężczyznę.

- Kierowcą wv okazał się 28 – letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego. W trakcie legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo i chował pod kurtką torbę, którą miał przy sobie. Okazało się, że w bagażu znajdowały się środki odurzające: 50 gramów marihuany i 150 gramów amfetaminy - informuje st. sierż Marcelina Pałaszewska.

W trakcie interwencji wyszło również na jaw, że mieszkaniec powiatu myśliborskiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto jest osobą poszukiwany. 28-latek nie wrócił z przepustki z więzienia w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli znalezione przy kierującym środki odurzające, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu myśliborskiego usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zagrożony kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna powrócił również do zakładu karnego. Wkrótce ponownie stanie przed sądem, który zadecyduje o jego dalszych losach. (k)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

 

 

Komentarze

OKURCZE
DEGENERAT TY TO MUSISZ TEGO GOSCIA NIENAWIDZIEC OCZYWISCIE NIE POPIERAM TEGO CO ZROBIL ALE 25 LAT W WIENZIENIU ALBO SIE CZEGOS BOISZ I TAK ZLE MU ZYCZYSZ .SZKODA ZE NIE NAPISAŁES ZEBY pedofile PRZEZ TYLE LAT NIE WYCHODZILI Z WIEZIENIA. MYSLE ZE KIEDYS DOROSNIE TEN GOSC I ZACZNIE NORMALNE ZYCIE KAZDY POWINIEN WEDLUG MNIE DOSTAC 2-gą szansę wiecej wiary w ludzi a nie tylko nienawisci do ludzi
2016-02-01 14:10:53
Degenerat
Po takim wybryku powinien nie wyjść z więzienia przez co najmniej 25 lat. Ciekawe, kiedy o nim znowu poczytamy...
2016-01-30 12:49:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie