sobota, 08 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Sportowo na bulwarach

Sportowo na bulwarach [GALERIA]

Sportowo na bulwarach
Data publikacji: 2019-08-24 14:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-24 16:17
Wywietleń: 1162 410094

Bieg wzdłuż bulwarów, miniboisko piłkarskie dla najmłodszych, treningi capoeiry - ostatnia wakacyjna edycja Bulwarove upływa pod znakiem sportu. Mieszkańcy, którzy chcą się zrelaksować mogą wypoczywać przy dobrej muzyce na kocach, leżakach i pufach. Nie brakuje także gier, zabaw rodzinnych, zawodów i konkursów.

- Szkoda, że to już ostatnia edycja w tym roku. Razem z dziećmi bardzo lubimy tu przychodzić. Dzisiaj młody szaleje na małym boisku i uczy się nowych sztuczek piłkarskich - mówi pan Kamil.

W niedzielę organizatorzy zapraszają na skwer na końcu Łasztowni, aby wziąć udział w otwartych treningach frisbee. Tego samego dnia dołączą WOPR-owcy, którzy pokażą, jak udzielać pierwszej pomocy, opowiedzą o swojej pracy i doświadczeniach oraz pokażą sprzęt, z którym pracują.

(kn)

Fot. Dariusz Gorajski
Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach Sportowo na bulwarach

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie