niedziela, 15 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Spadli z dachu kościoła. Jeden z poszkodowanych nie żyje

Spadli z dachu kościoła. Jeden z poszkodowanych nie żyje [GALERIA]

Spadli z dachu kościoła. Jeden z poszkodowanych nie żyje
Data publikacji: 2019-03-18 14:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 6144 381083

Dwóch mężczyzn spadło z dachu kościoła przy ul. Rydla. Wykonywali prace remontowe na rzecz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Stan jednego jest stabilny. Drugi - w stanie krytycznym: po zatrzymaniu akcji serca i reanimacji - został przetransportowany do szpitala w Zdunowie, gdzie zmarł.

Do wypadku doszło około godz. 12, w poniedziałek (18 bm.). Ulegli mu dwaj ok. 40-letni mężczyźni. Wykonywali prace na wysokości. Jeszcze nie wiadomo - jak przekazała st. sierż. Ewelina Sierzchuła z KMP - czy byli właściwie zabezpieczeni, czy mieli uprawnienia do wykonywania tego rodzaju prac, a nawet - czy pracowali legalnie.

- Mężczyźni spadli z wysokości około 10 metrów. Pierwszy jest w stanie stabilnym. Ma złamany nadgarstek. Został przewieziony do szpitala wojskowego przy ul. Piotra Skargi - informuje Paulina Targaszewska, rzecznik prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. - Natomiast drugi z poszkodowanych uległ urazom wielonarządowym. Nastąpiło u niego zatrzymanie akcji serca. Był reanimowany, a następnie przewieziony do szpitala w Zdunowie (ul. Sokołowskiego).

Niestety, mężczyzna zmarł tuż po przetransportowaniu do Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Co potwierdziła „Kurierowi" Natalia Andruczyk, rzecznik prasowa placówki.

Na miejscu tragicznego wypadku policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratury. Ta zdecyduje o wszczęciu śledztwa w sprawie.

(an)

Fot. PAP/Marcin Bielecki

Spadli z dachu kościoła. Jeden z poszkodowanych nie żyje Spadli z dachu kościoła. Jeden z poszkodowanych nie żyje Spadli z dachu kościoła. Jeden z poszkodowanych nie żyje Spadli z dachu kościoła. Jeden z poszkodowanych nie żyje Spadli z dachu kościoła. Jeden z poszkodowanych nie żyje

Komentarze

rob
Korporacja KK nie pozwoli skrzywdzic proboszczunia a swoja droga gdyby naprawde w tym kosciele miszkal bog to stalby sie cud i robotnicy by poszli do domu po upadku, i wtedy miejsce staloby sie slawne i bogate ale jak widac to atrapa jest czyli matyerialny budynek ktorego nikt i nic nie chroni oprocz kasty czarnosukienkowej.Ludzie jak dlugo jeszcze bedziecie utrzyywac tych czarnuch pasibrzuchow zaklamanych majacych rzodziny na boku i dzieci???? jak dlugo dacie sie wodzic za nos i portfel ludziom falszywym i zaklamanym udajacych dobrotliwych pasterzy a prawdziwa ich twarza jest chcwosc, mamona, nierzad???? Jak dlugo Panstwo Katecheci beda oplacani z podatkow i budzetu panstwa, czy miasta.Wszak sa wyslannikami kosciola do gloszenia slowa i indoktrynacji koscielnej czyli niech za te dzialanosc placi Kuria czyli posylajacy do szkol albo niech robia to spolecznie a nie za panstwowe pieniadze
2019-03-20 13:05:29
AXA
Kolejna śmierć na kościelnej budowie. Ciekawe... Winnymi okażą się znowu ofiary i siły antykościelne...
2019-03-20 07:41:23
czytam
W komentarzach śmierć człowieka jest okazją do wywlekania swoich brudnych sumień i plucie na Kościół . O szacunku dla zmarłego nie ma mowy ani o współczuciu dla rodziny . Byle tylko skopać wroga I WYGARNIAĆ !!! To jest chyba zwyrodnienie ?
2019-03-19 10:41:39
Krótko
To nie płacz jak nomen omen baba kiedy ktoś napisze ci prawdę, że rodzina to chłopak i dziewczyna pod artykułem sygnowanym przez lewicowe środowiska z kolorowymi flagami. Jesteście tacy sami jak narodowcy a być może i gorsi.
2019-03-19 10:05:32
Gdzie ty tu widzisz hate ?
Gdzie ty tu widzisz hate ? To już jest zabronione pisanie prawdy o bogu i o właścicielach boga ?
2019-03-19 09:47:50
Otworzyłem te komentarze tylko po to, żeby zobaczyć jak PODLI i GŁUPI mogą być ludzie.
Podłość z głupotą to straszne skojarzenie. Przecież te wpisy to żywcem hasła i ludzie spod sądu, pl Solidarności, pl Lotników itp. PO. KOD, feministki itp.
2019-03-19 07:57:20
I do... Gozera Gozerian-a
To juz ci odpowiadam: milosciwy panbuk rosnie sobie s-PO-kojnie i w Lasku Arkonskim ! Wystarczy, czy chcesz jeszcze wiecej...??
2019-03-18 23:03:59
tak blisko
a na ostatnie namaszczenie już za późno.
2019-03-18 23:01:10
Krótko
Drodzy komentujący. W zeszły bodajże weekend była impreza pod flagą tęczową w której wznosiliście slogany o zaprzestaniu hejtu, miłości między wszystkimi 77 płciami itp. Dziś wystarczyło, że usłyszeliście magiczne słowo "kościół" i już piana idzie. O co chodzi? Sam jestem ateistą i powiem wam, że z zażenowaniem patrzę na te wasze "postępowe" wybryki.
2019-03-18 21:37:27
czytam
Opisane tak - spadli ! Nic więcej nie napisano , ale mądrale już plują ! Jak wam się coś przytrafi , to też powiedzą wasze dzieci wszystko co najgorsze o was .
2019-03-18 20:46:47
Gozer Gozerian
I gdzie ten miłościwy panbuk jak się pytam ?
2019-03-18 19:30:39
dobry miłosierny.
Dopadł ich dobry miłosierny bóg sadysta.
2019-03-18 18:47:11
Kobold
Czasem naprawde milczenie jest złotem...
2019-03-18 16:44:26
@ Ala
Każde zdanie pytające należy zakończyć znakiem "?" albo nie pytać. I do tego ten "bóg". Mam nadzieję, że nauczyciel jednak nie zablokuje promocję do trzeciej klasy.
2019-03-18 16:28:12
Oho
Przy katedrze lata temu też zginął robotnik. Przygnieciony przez krzyż. Był bezdomnym, więc nie miał kto upomnieć się o jego krzywdę. Śledztwo zostało umorzone. Ale ludzie pamiętają. Dobrze pamiętają...
2019-03-18 16:22:54
nh
i przyszła pora na prokuratora, bo kto w taką pogodę jak dzisiejsza wysyła pracowników na dach, o braku zabezpieczeń już nie wspominając.
2019-03-18 16:20:00
jack
nie pytam się gdzie był bóg ja się pytam gdzie był ks.proboszcz który zezwolił w takim wietrze pracować na dachu
2019-03-18 15:55:30
Ktos
Niech Klicha wejdzie na dach
2019-03-18 15:11:39
ceda
To się w głowie nie mieści, jak można było pozwolić ludziom wchodzić na dach kościoła przy takiej wichurze? Nie pytam "gdzie był Bóg" tylko "gdzie był proboszcz" ???
2019-03-18 15:07:23
Wodzu
odpowie, tak jak ci z katedry, kiedy krzyż zabił bezdomnego