Wtorek 31 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Spacer po Widokowym Szlaku

Data publikacji: 2019-05-03 21:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Spacer po Widokowym Szlaku
 

Kto ma ochotę na pięciogodzinny spacer w „pięknych okolicznościach przyrody" po miejscach malowniczo położonych, a raczej mało znanych i rzadko odwiedzanych, ten ma okazję ruszyć na szlak widokowy: przez Skolwin. Już w sobotę (4 maja).

To będzie - jak zapowiadają organizatorzy - wycieczka prawie górska z dalekim panoramami. Dlatego na ów „Spacer szlakiem widokowym" warto zabrać lornetki i aparaty fotograficzne. I oczywiście, coś na ząb.

- Spotkajmy się, by odkrywać nieznany, tajemniczy świat północy… Szczecina. Zaczniemy od ruin dawnego „zamku" i... Co dalej, niech tymczasem pozostanie nieodkryte - tajemniczo zachęca Artur Krzyżański, organizator wydarzenia.

Sobotni (4 maja) „Spacer po Szlaku Widokowym" wystartuje o godz. 10 z boiska przy ul. Orłowskiej. Dotrzeć tam można m.in. autobusem linii nr 63 (z pętli przy ul. Kołłątaja), tramwajem „6" i dalej „102". Trzeba wysiąść na przystanku Orłowska (na żądanie). Uwaga: spacer zostanie przełożony w razie złych warunków pogodowych.

(an)

Fot. Monika Gapińska

Na zdjęciu: To już trzeci z cyklu spacerów szlakiem północy Szczecina. Ma potrwać około 5 godzin. W jego trakcie nie tylko takie - jak na zdjęciu - widoki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Artur
2019-05-06 21:20:41
Bardzo dziekuję za zapowiedź i liczę na udział w następnych spacerach... ;-)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA