Czwartek, 13 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Sobotni spacer po śródmiejskich zakamarkach

Data publikacji: 29 grudnia 2023 r. 16:23
Ostatnia aktualizacja: 29 grudnia 2023 r. 17:10
Sobotni spacer po śródmiejskich zakamarkach
fot. archiwum  

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i Stowarzyszenie „Oswajanie miasta” zapraszają na eksperymentalny spacer po śródmiejskich zakamarkach. Organizatorzy zapowiadają, że wraz z uczestnikami będą zaglądać w podwórka i zaułki, opowiadać lokalne historie, przypominać sobie wydarzenia i ludzi tej części miasta. Ten spacer stworzą wspólnie, dzieląc się wspomnieniami i opowieściami.

- To będzie spotkanie-eksperyment, bo oprócz opowieści o historii odwiedzanych miejsc, będziemy mogli trochę inaczej poczuć miasto – zapowiada Kinga Rabińska, członkini Stowarzyszenia „Oswajanie miasta”, animatorka i organizatorka kultury, która poprowadzi spacer. – Przyznaję, że sama jestem ciekawa, co nam z tego wyjdzie, bo niektóre etapy spaceru będą wymagały trochę innego spojrzenia na miasto i wyjścia ze swojej strefy komfortu. W tym powinien pomóc stworzony na tę okazję „rejestr flanera”, który otrzymają uczestnicy.

Spacer rusza 30 grudnia (sobota) o godz. 12 ze ŚRODKA Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego (ul. bł. Królowej Jadwigi 43/u1). (K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

fin
2023-12-31 18:06:55
najciekawiej jest na Al.Jedności Narodowej

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA