Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Sławsku

Data publikacji: 26 lipca 2019 r. 18:26
Ostatnia aktualizacja: 26 lipca 2019 r. 22:30
Śmiertelny wypadek motocyklisty w Sławsku
 

43-letni motocyklista zginął na skutek wypadku, do którego doszło w piątek (26 lipca) w Sławsku. Na miejscu prowadzona była kilkudziesięciominutowa reanimacja, mężczyzny nie udało się jednak uratować.

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło po godz. 16 w piątek w Sławsku.

Jak poinformowała PAP oficer prasowa sławieńskiej policji Kinga Warczak, na miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut reanimowano 43-letniego mieszkańca Postomina. Bez skutku. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejscu jest policja i straż pożarna. Prowadzone są czynności wyjaśniające okoliczności wypadku. Policja ustala, jak doszło do tego, że motocyklista przewrócił się na motorze.

To nie jest jedyny śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty, do którego doszło w piątek w Zachodniopomorskiem. Po godz. 14 w pobliżu miejscowości Stare Czarnowo, w powiecie gryfińskim, kierujący jednośladem zderzył się z sarną. Poniósł śmierć na miejscu.

(PAP)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

tylko dziś na F.Krygiera
2019-07-26 22:12:36
dwóch na zakazie wyprzedzania i podwójnej ciągłej... w duchu prosiłem żebym za chwilę nie musiał zatrzymywać się i szukać urwanej nogi czy oglądać strzępek mózgu na drzewie... ludzie... 100 metrów dalej zrobiłbym wam jeszcze miejsce żebyście nie musieli ciąć na czołówkę...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA