Środa, 29 marca 2023 r. 
7 szczecin
REKLAMA

Śmiertelny wypadek koło Goleniowskiego Parku Przemysłowego

Data publikacji: 18 grudnia 2018 r. 11:23
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:27
Śmiertelny wypadek koło Goleniowskiego Parku Przemysłowego
 

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek (18 grudnia) rano na drodze z Lubczyny do Goleniowa, niedaleko Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Nie żyje 40-letni kierowca, obywatel Ukrainy.

Informacja o wypadku dotarła do policji w Goleniowie o godz. 9. Osobowym oplem vectra jechały z kierowcą jeszcze trzy inne osoby. Na drodze powiatowej z Lubczyny w kierunku Goleniowa było rano bardzo ślisko.

– Kierowca z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie wpadł do rowu. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Pasażerowie nie odnieśli większych obrażeń, które wymagałyby przetransportowania do szpitala – informuje sierż. sztabowy Anna Dygas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kierowca mógł być pod wpływem alkoholu. Policja nie udziela informacji na ten temat.

(reg)

Fot. Facebook OSP Lubczyna

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

UA
2018-12-18 14:34:39
To, że brawurowa jazda bez pasów bezpieczeństwa i pod wpływem alkoholu jest akceptowana na Ukrainie nie oznacza, że swoje dzikie obyczaje mają przenosić do Polski, bo mogą przez to zginąć niewinni ludzie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA