wtorek, 21 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Śmiertelny wypadek. Dzik wybiegł na drogę.

Śmiertelny wypadek. Dzik wybiegł na drogę.

Śmiertelny wypadek. Dzik wybiegł na drogę.
Data publikacji: 2019-02-11 11:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:08
Wywietleń: 2316 375335

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę (10 lutego) o g. 22 na ul. Barlickiego na prawobrzeżu Świnoujścia. Kierowca BMW dachował. Dwie osoby są ranne, a jedna nie żyje.

Mężczyźni mieszkający w gminie Wolin jechali na nocną zmianę do świnoujskiego portu. Najprawdopodobniej kierowca stracił panowanie nad kierownicą, gdy próbował uniknąć zderzenia z dzikiem, który wybiegł na jezdnię. Dwóch mężczyzn odniosło rany, a jeden w wieku 35 lat – zmarł – mimo czynności ratunkowych.

BaT 

Fot. Mirosław Winconek

Komentarze

@kodziarstwo się pociesza
Tak sobie myśl śmieszny koleżko, pisowi spada poparcie na ryj kiedyś było powyżej 40% teraz jest poniżej 30%. PiS partia aferałów dlatego stracą władzę
2019-02-13 08:39:36
kodziarstwo się pociesza
A PiS popiera coraz więcej ludzi, bo widzą, w jakie dęte afery próbuje się wplątać uczciwych ludzi.
2019-02-12 18:41:45
@@@Wawrzek i olek
"Twoja mowa jest jak brzęczenie much..."
2019-02-12 10:52:37
@@Wawrzek i olek
Jesteście synami wiatru i kurzu
2019-02-12 09:47:31
@Wawrzek
Panowie z PiS nie mają teraz czasu bo właśnie na potęgę okradają Polskę
2019-02-12 07:13:20
Wawrzek
Kodomici chcą a właściwie zrobili skansen "zadziczyli" cały Kraj, pełno tu teraz dzików i wilków i innych osobliwości nawet trzeciej płci. Czas przywrócić normalność panowie z PIS za wolno Wam to idzie.
2019-02-11 22:51:47
jechałem "na ulicy",
w mieście i wyskoczył mi dzik, walnąłem, dzik uciekł, a mi "śkiełko sie zbiło". Zabić się "na śmierć" jadąc samochodem w mieście to trzeba mieć pecha.
2019-02-11 20:00:53
wyspiarka
Proszę o ciszę nad grobem zmarłego. Proszę Rodzinę o przyjęcie najszczerszych wyrazów współczucia. Nie mieszajmy z tą tragedią zabijanie dzików, szczególnie ciężarnych loch. Raz jeszcze apeluję uszanujmy !!! tragedię i nieszczęście Rodziny i Najbliższych.
2019-02-11 18:05:41
as w bmw
jak zwykle as w bmw... pewnie grzał aż mu jaja spuchły i zrobiły się większe. Jakby miał mózg, to by wiedział, że nie unika się zderzenia z dzikiem tylko hamuje i wali w niego. Teraz wina dzika, ojej, tak jak wina drzew co wyskakują na drogę :)
2019-02-11 17:36:02
@pytam
No właśnie, nie wiadomo czy składać kondolencje inicjatywie BASTA.
2019-02-11 14:38:50
@Olek
Lepiej pilnuj swojego aferzysty Kaczyńskiego, bo za rok za Srebrną może pójść za kratki
2019-02-11 14:13:57
pytam
a co z dzikiem? w artykule ani słowa
2019-02-11 14:09:29
Olek
KODziarze, Wściekłe Kobiety, UBywatele! Brońcie dziki, bo one są z wami w totalnej opozycji.
2019-02-11 14:01:12
co na to Basta
Czy kretyni z Basta też w tych okolicach orotestowali?
2019-02-11 13:45:36
Jas
Wybić wszystkie
2019-02-11 12:49:55
POgromca nitrasa
ciekawe czy był przeciwko wybiciu dzikow
2019-02-11 12:10:14
Dzik jest zły
Na pewno jechał zgodnie z przepisami, ponieważ to, że spieszyli się na nocną zmianę, jechali w trójkę BMW, byli stosunkowo młodzi oraz to, że jest to długa prosta bez zabudowań, nic nie sugeruje.
2019-02-11 12:07:11
Przy ul Barlickirgo. A więc przy ulicy.
Jechał 50/godz??
2019-02-11 11:16:15