piątek, 19 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Śmierć w szczecińskim porcie

Śmierć w szczecińskim porcie

Śmierć w szczecińskim porcie
Data publikacji: 2019-07-10 15:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-11 12:33
Wywietleń: 2399 401924

Na terenie szczecińskiego portu w środę po południu zginął 55-letni mężczyzna.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o g. 13.16 - informuje Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia w Szczecinie. - Mężczyzna miał spaść z wysokości ok. 1 metra i jednocześnie zostać przygniecionym przez metalowy element.

Na miejscu pogotowie stwierdziło zgon. Trwa ustalanie przyczyn i przebiegu wypadku. 

Z informacji uzyskanych w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście wynika, że mężczyzna był pracownikiem jednej z portowych spółek. Do wypadku doszło, gdy układał towar w magazynie.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

 

Komentarze

Operator
A dlaczego już nie pracujesz :panie operator;?Zwolnili Cię za gorzale a teraz obrzucas błotem uczciwych ludzi.
2019-07-11 12:33:27
Mariusz .A
I prawidłowo panie mariusz tak trzymac
2019-07-11 11:17:16
Portowiec
Mariusz skoro piszesz że operatorzy nie mają odpowiednich uprawnień to nie są to operatorzy. ja myślałem że sprzęt wydaje baza sprzętu a nie dyspozycja.przecież mógł to być po prostu nieszczęśliwy wypadek .przeciez wypadki są byly i będą.
2019-07-11 05:00:19
mariusz
Ja tam pracowałem w ab prime i wiem co robi dyspozycja DBwobec spółek prokurator ma wyjebane a inspekcja pracy tez to jest mafia portowa po trupach iść do celu