poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > „Słowianin" ugościł

„Słowianin" ugościł

„Słowianin" ugościł
Data publikacji: 2016-03-22 17:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 1153 124463

Jak co roku, krótko przed świętami wielkanocnymi, około 400 osób bezdomnych, samotnych i starszych spotkało się przy wspólnym stole w szczecińskim Domu Kultury „Słowianin". Przygotowano dla nich świąteczny posiłek i paczki żywnościowe. Organizatorami tej akcji są: Polski Czerwony Krzyż  - Oddział Zachodniopomorski, Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Komitet Pomocy Społecznej ze Szczecina oraz DK „Słowianin". Przedsięwzięciu patronuje wojewoda zachodniopomorski i prezydent miasta.

(sag)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Troll
Po co karmicie niezrównoważonego psychicznie internetowego trolla? Odpowiadanie na tego typu zaczepki tylko utwierdza go w przekonaniu, że jego wypociny są słuszne. Powstrzymajcie się i zlitujcie nad takimi osobnikami.
2016-03-23 08:19:03
DI - agnostyk,
Odp. do agnostyk..! Szkoda ze nie wyslales jeszcze co niektorych z tych Osob na... Jasne Blonie - by wzieli i tam udzial PO stronie KOD-ziarzy, gdyz tam jeszcze "przekupuja i pare zlotych placa"... oraz tez zapraszaja na herbatke i "Millerowa kielbaske" !!
2016-03-23 01:06:53
SimoN
@agnostyk Powinieneś odpowiadać karnie za bezpodstawne szkalowanie tych ludzi !! ( pomijając organizacje które powinny postawić Ciebie przed Sądem...) Być może wnioski o alkoholizmie bezdomnych, samotnych i starszych wyciągasz ze swojego rodzinnego środowiska lub wychowania ale zapewniam Cię że nikt z tych osób takiego życia nie planował; dzisiaj mieszkasz "w willi za franki" ale za 30 lat będziesz dziękował że są organizacje które o Tobie pamietają w przeciwieństwie do Państwa czy nawet Rodziny ,która ma to wszystko głęboko w d...! Czego Tobie i innym nie życzę ! P.S. Czarna Mafia kole w oczy ale Pajac w czerwonych spodenkach i okularkach to już nie ? Bo on ratuje wszystkich ; bezdomnych, samotnych,starszych...w ramach NFZ !!
2016-03-22 23:57:53
agnostyk
Caritas daje ochłapy tym biednym ludziom którzy i tak sami sponsorują całą tą koscielną mafię pławiącą się w luksusie, w duzej mierze nadużywającą alkoholu i nie płacąca podatków ,nie sponsorujcie tych nierobów w sukiekach to nie bedziecie musieli chodzic na takie spotkania.
2016-03-22 19:50:39
...i otruł
pewnie...
2016-03-22 19:26:47

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie