wtorek, 21 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > „Słowianin" ugościł

„Słowianin" ugościł

„Słowianin" ugościł
Data publikacji: 2016-03-22 17:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 1070 124463

Jak co roku, krótko przed świętami wielkanocnymi, około 400 osób bezdomnych, samotnych i starszych spotkało się przy wspólnym stole w szczecińskim Domu Kultury „Słowianin". Przygotowano dla nich świąteczny posiłek i paczki żywnościowe. Organizatorami tej akcji są: Polski Czerwony Krzyż  - Oddział Zachodniopomorski, Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Komitet Pomocy Społecznej ze Szczecina oraz DK „Słowianin". Przedsięwzięciu patronuje wojewoda zachodniopomorski i prezydent miasta.

(sag)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Troll
Po co karmicie niezrównoważonego psychicznie internetowego trolla? Odpowiadanie na tego typu zaczepki tylko utwierdza go w przekonaniu, że jego wypociny są słuszne. Powstrzymajcie się i zlitujcie nad takimi osobnikami.
2016-03-23 08:19:03
DI - agnostyk,
Odp. do agnostyk..! Szkoda ze nie wyslales jeszcze co niektorych z tych Osob na... Jasne Blonie - by wzieli i tam udzial PO stronie KOD-ziarzy, gdyz tam jeszcze "przekupuja i pare zlotych placa"... oraz tez zapraszaja na herbatke i "Millerowa kielbaske" !!
2016-03-23 01:06:53
SimoN
@agnostyk Powinieneś odpowiadać karnie za bezpodstawne szkalowanie tych ludzi !! ( pomijając organizacje które powinny postawić Ciebie przed Sądem...) Być może wnioski o alkoholizmie bezdomnych, samotnych i starszych wyciągasz ze swojego rodzinnego środowiska lub wychowania ale zapewniam Cię że nikt z tych osób takiego życia nie planował; dzisiaj mieszkasz "w willi za franki" ale za 30 lat będziesz dziękował że są organizacje które o Tobie pamietają w przeciwieństwie do Państwa czy nawet Rodziny ,która ma to wszystko głęboko w d...! Czego Tobie i innym nie życzę ! P.S. Czarna Mafia kole w oczy ale Pajac w czerwonych spodenkach i okularkach to już nie ? Bo on ratuje wszystkich ; bezdomnych, samotnych,starszych...w ramach NFZ !!
2016-03-22 23:57:53
agnostyk
Caritas daje ochłapy tym biednym ludziom którzy i tak sami sponsorują całą tą koscielną mafię pławiącą się w luksusie, w duzej mierze nadużywającą alkoholu i nie płacąca podatków ,nie sponsorujcie tych nierobów w sukiekach to nie bedziecie musieli chodzic na takie spotkania.
2016-03-22 19:50:39
...i otruł
pewnie...
2016-03-22 19:26:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie