czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Śledztwo stargardzkiej prokuratury. Znany skrzypek aresztowany pod zarzutem gwałtów

Śledztwo stargardzkiej prokuratury. Znany skrzypek aresztowany pod zarzutem gwałtów

Śledztwo stargardzkiej prokuratury. Znany skrzypek aresztowany pod zarzutem gwałtów
Data publikacji: 2019-12-07 17:32
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-14 17:24
Wywietleń: 4004 432021

Znany były nauczyciel w szkołach muzycznych i skrzypek Filharmonii Szczecińskiej został tymczasowo aresztowany. Stargardzka prokuratura zarzuca mu gwałty na nieletnich dziewczynkach.

Według Radia Szczecin muzyk swoje ofiary miał wyszukiwać w szkołach w których nauczał gry na skrzypcach. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Stargardzie. Dotyczy ono przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Skrzypek został już aresztowany przez sąd. Grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

(dar)

Fot. Archiwum

Komentarze

Muzyk
Ludzie uwierzą we wszystko w Internecie. A co jeśli to wszystko jest kłamstwem?
2019-12-14 17:08:16
do @ Obserwator-a
- wymienieni przez ciebie mają (mieli) "lajfmotiw"; „Pragnę znaleźć tych, którzy czują tak samo, jak ja … ”, tak napisał @ Motto orkiestry.
2019-12-09 10:14:06
do @ Popatrz no
Ty_PO_wa PO_je..a frazeologia; - luj pisze (tryb przypuszczający) "Jakby grał w kościele..", a na końcu swych wy_PO_cin stwierdza "...skoro sam bog go namaścił, dając sukienkę".. Ty luju nie kumasz iż ten skrzypek miał PO_rządnego smyczka, ale nie chodził w sutannie! Czaisz dzbanie? Ten skrzypek mógł być od "czarastych", "rabiejowych" lub "biedroniowych"także.
2019-12-09 09:53:18
Obserwator
Coś z tymi "artystami" jest nie tak. Podobnie było np. z prowadzącym Poznańskie Słowiki Wojciechem Kroloppem, czy Krzysztofem Sadowskim wieloletnim prezes Polskiego Towarzystwa Jazzowego, współtwórcą »Tęczowego Music Boxu". Dawniej natomiast z najbardziej znanym pedofilem artystą Polańskim. Liberały jakoś nie chciały o nim reportażu nakręcić. Wielu nawet go broni do dziś.
2019-12-09 09:41:55
Popatrz no
Jakby grał w kościele a nie filharmonii to by go przenieśli a stare tępe baby tępo broniły po grób, bo musi być niewinny skoro sam bog go namaścił, dając sukienkę
2019-12-09 03:13:18
Import z Odessy
Dwaj Chmurzyni na pustyni złapali grubasa..
2019-12-08 18:08:53
Motto orkiestry
„Pragnę znaleźć tych, którzy czują tak samo, jak ja … ” Witold Lutosławski.
2019-12-08 15:38:13
Obs.ryver
zapewne, pobierał nauki"pedreligii" u jakichś katabasów lub i u samego arybiPaetza w Poznańskiej kuriiiii...Zaraził się bidulek chcicą!
2019-12-08 11:06:30
@nh
Bravo!!! W punkt !!!
2019-12-08 10:24:37
teść pasierba do @ Olek
"Tylko nie mówcie o tym Sekielskiemu." Był już słynny film pt. "Skrzypek na dachu", Siekielski może nakręcić film pt. "Skrzypek na jebaku" - Oskar i czerwony dywan (od Razem) murowany, TVN PO_każe w "godzinach oglądalności", Biedroń da buzi. Sielanka dla artysty filmowca.
2019-12-08 10:16:30
nh
niektórzy nie rozumieją drobnej różnicy: skrzypek został aresztowany a nie "został przeniesiony do innej orkiestry" ...
2019-12-08 08:52:12
Dagmara
Jestem zaszokowana faktem ze tak mlode dziewczynki dla kariery moga wskakiwac do lozka znanych, dojrzalych i prawych przedstawicieli kultury wyzszej!! Mam wielu znajomych wsrod elit i oni zawsze zgodnie twierdza ze zastanowilinby sie dwa razy zanim poszli by na strone z 7-latka! Konstytucja!!
2019-12-08 07:10:37
do @ Mana
"I nie jest przypadkiem księdzem?" Nie po--ie, jest to kulturalny pan skrzypek od pipek i przyszły wyborca PO, który będzie musiał oglądać wyłączne TVP.
2019-12-07 23:18:31
Mana
I nie jest przypadkiem księdzem?
2019-12-07 22:26:11
Olek
Tylko nie mówcie o tym Sekielskiemu.
2019-12-07 21:53:24
POsądy
powinni umorzyć skoro jest celebrytą .obcowanie z nim to był zaszczyt dlA molestowanych.Niech jeszcze niech łazi na protesty sędziów i będzie umorzenie
2019-12-07 21:51:27
Git
No to pomacha teraz u nas smyczkiem aż mu się to ukulele pod szyją rozstroi.
2019-12-07 20:36:12
o rany
W śród ludzi kultury wysokiej też się tacy trafiają? Niesamowite.
2019-12-07 19:10:29
Romeczek
Myslal ze jest tak znany jak Durczok albo Polanski