środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Schronisko: akcje i reakcje

Schronisko: akcje i reakcje

Schronisko: akcje i reakcje
Data publikacji: 2015-10-01 09:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:41
Wywietleń: 1752 25168


Los bezdomnych zwierząt porusza. Do szczecińskiego schroniska dociera więc społeczne wsparcie i strumień darów. Są wolontariusze, na stałe pomagający przebywającym w placówce psom i kotom. Są też tzw. przyjaciele schroniska, w odruchu serca przekazujący na przykład zebraną karmę.

W tym ostatnim gronie, m.in. Uczniowski Klub Sportowy Karate Shotokan Funakoshi-do. Choć nie wiadomo, jak długo jeszcze. Bo ostatnio jego członkowie za przekazane dary nawet dobrego słowa nie usłyszeli.

* * *

Na stronie internetowej schroniska można przeczytać prośbę do darczyńców: „Schronisko prosi o rozwagę w przywożeniu darów do schroniska. Prosimy o nie dostarczanie poduszek, kołder i wszelkich pościeli z wsadem z pierza (...). Prosimy o rozwagę, gdyż za każdy kontener niepotrzebnych nam rzeczy płacimy, jak każdy, koszta ich wywozu na wysypisko.
Prosimy o przemyślane dostarczania darów. Bardzo chętnie przyjmiemy: smycze, ryże, makarony, koce, prześcieradła, materiały polarowe, narzuty.
W sprawach niejasnych prosimy o kontakt telefoniczny ze schroniskiem".

Więcej czytaj w „Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu

(an)

Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate Shotokan Funakoshi-do z darami dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie - zdjęcie przekazane przez  Beatę Kłosowską-Szewc.

Komentarze

Beata
Funakoshi-do jest i był zawsze za zwierzętami! Ktoś chyba nie zrozumiał treści artykułu. Klub uczy swoich podopiecznych, że warto i należy dzielić się z innymi, i tym co mamy! Nie liczy się cena, tylko gest i chęć pomagania. To Klub został zniechęcony do niesienia pomocy pieskom ze szczecińskiego schroniska. Dziękujemy za współpracę.
2015-10-08 19:31:08
Dorota
Gdzie w tym wszystkim są zwierzęta? Jaki jest cel tak zapalczywego zniechęcania innych do pomocy tym bezdomnym biedakom? Rozumiem, że reklama kosztuje i tańszy jest lans na paskudnym Bobiku, ale nich właściciele klubu mają świadomość, że swoją cwaniacką zadymą mogą zaszkodzić zwierzętom o wiele bardziej niż ta syfiasta karma. Uderzając w wolontariat możecie doprowadzić do tego, że zwierzęta znów będą bezkarnie mrożone żywcem. Jest mnóstwo ludzi, którzy robią interes kosztem bezbronnych zwierząt, czy warto do nich dołączać? Warto mieszać w to dzieci? Totalny obciach Funakoshi-do!!!
2015-10-02 07:09:37
Darek
Z całym szacunkiem dla problemów zdrowotnych osoby piszącej o dziczyźnie - zastanawia mnie jakim cudem ktoś przypięty pasami na oddziale zamkniętym ma dostęp do internetu i przelewa swój chory strumień świadomości w komentarzach na stronie Kuriera?
2015-10-01 11:51:11
Precz z dziczyzna w roku juz 2015-ym...,
A Ja proponuje wylapac wreszcie i nareszcie CALA DZICZYZNE w Szczecinie, zapobiegajac tym samym mnozeniu i roznoszeniu sie roznego rodzaju CHOROB i ZARAZKOW...szczegolnie wsrod malych dzieci - bawiacych sie godzinami na podworkach i w parkach...! !
2015-10-01 09:54:55

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie