sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Schronisko: akcje i reakcje

Schronisko: akcje i reakcje

Schronisko: akcje i reakcje
Data publikacji: 2015-10-01 09:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:41
Wywietleń: 1629 25168


Los bezdomnych zwierząt porusza. Do szczecińskiego schroniska dociera więc społeczne wsparcie i strumień darów. Są wolontariusze, na stałe pomagający przebywającym w placówce psom i kotom. Są też tzw. przyjaciele schroniska, w odruchu serca przekazujący na przykład zebraną karmę.

W tym ostatnim gronie, m.in. Uczniowski Klub Sportowy Karate Shotokan Funakoshi-do. Choć nie wiadomo, jak długo jeszcze. Bo ostatnio jego członkowie za przekazane dary nawet dobrego słowa nie usłyszeli.

* * *

Na stronie internetowej schroniska można przeczytać prośbę do darczyńców: „Schronisko prosi o rozwagę w przywożeniu darów do schroniska. Prosimy o nie dostarczanie poduszek, kołder i wszelkich pościeli z wsadem z pierza (...). Prosimy o rozwagę, gdyż za każdy kontener niepotrzebnych nam rzeczy płacimy, jak każdy, koszta ich wywozu na wysypisko.
Prosimy o przemyślane dostarczania darów. Bardzo chętnie przyjmiemy: smycze, ryże, makarony, koce, prześcieradła, materiały polarowe, narzuty.
W sprawach niejasnych prosimy o kontakt telefoniczny ze schroniskiem".

Więcej czytaj w „Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu

(an)

Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate Shotokan Funakoshi-do z darami dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie - zdjęcie przekazane przez  Beatę Kłosowską-Szewc.

Komentarze

Beata
Funakoshi-do jest i był zawsze za zwierzętami! Ktoś chyba nie zrozumiał treści artykułu. Klub uczy swoich podopiecznych, że warto i należy dzielić się z innymi, i tym co mamy! Nie liczy się cena, tylko gest i chęć pomagania. To Klub został zniechęcony do niesienia pomocy pieskom ze szczecińskiego schroniska. Dziękujemy za współpracę.
2015-10-08 19:31:08
Dorota
Gdzie w tym wszystkim są zwierzęta? Jaki jest cel tak zapalczywego zniechęcania innych do pomocy tym bezdomnym biedakom? Rozumiem, że reklama kosztuje i tańszy jest lans na paskudnym Bobiku, ale nich właściciele klubu mają świadomość, że swoją cwaniacką zadymą mogą zaszkodzić zwierzętom o wiele bardziej niż ta syfiasta karma. Uderzając w wolontariat możecie doprowadzić do tego, że zwierzęta znów będą bezkarnie mrożone żywcem. Jest mnóstwo ludzi, którzy robią interes kosztem bezbronnych zwierząt, czy warto do nich dołączać? Warto mieszać w to dzieci? Totalny obciach Funakoshi-do!!!
2015-10-02 07:09:37
Darek
Z całym szacunkiem dla problemów zdrowotnych osoby piszącej o dziczyźnie - zastanawia mnie jakim cudem ktoś przypięty pasami na oddziale zamkniętym ma dostęp do internetu i przelewa swój chory strumień świadomości w komentarzach na stronie Kuriera?
2015-10-01 11:51:11
Precz z dziczyzna w roku juz 2015-ym...,
A Ja proponuje wylapac wreszcie i nareszcie CALA DZICZYZNE w Szczecinie, zapobiegajac tym samym mnozeniu i roznoszeniu sie roznego rodzaju CHOROB i ZARAZKOW...szczegolnie wsrod malych dzieci - bawiacych sie godzinami na podworkach i w parkach...! !
2015-10-01 09:54:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie