Poniedziałek 25 października 2021r. 
REKLAMA

Samochód na barierkach na ul. Mickiewicza

Data publikacji: 2019-11-13 08:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-13 12:53
Samochód na barierkach na ul. Mickiewicza
 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę rano na ul. Mickiewicza w Szczecinie. W rejonie komendy policji taksówka uderzyła w bariery ochronne. Jak się okazało kierowca zasłabł. Na miejscu interweniowały służby i przejazd był utrudniony.

(ip)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin    

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Warto zapytać o Komendanta Policji
2019-11-13 12:42:57
A kto jest teraz Komendantem Miejskim Policji w Szczecinie odpowiedzialnym za Wydział Ruchu Drogowego-? Może faktycznie chłopina nie ma bladego pojęcia o tym że nie są realizowane podstawowe zadania policjantów z WRD KMP w Szczecinie.
Policja do roboty
2019-11-13 12:40:21
Niemożliwe, żeby na Komendzie na Pogodnie nie słyszeli ryków szarżujących nocą po Mickiewicza motorów i poniemieckich szpachlówek bez tłumików. Parkowanie TIRów na wąskich uliczkach woła o pomstę do nieba. No, ale cóż na razie nie ma akcji "Bezpieczne Pogodno" a nasza policja umie działać tylko w ramach akcji. A pomiędzy akcjami radźmy sobie sami !
Już dosyć
2019-11-13 12:05:15
Na Pogodnie panuje drogowy dziki zachód. Wzdłuż ulicy Mickiewicza "mieszkają" (bo trudno powiedzieć parkują)na chodnikach od lat stare trupy ciężarówek skutecznie zasłaniające widoczność wyjeżdżającym z małych uliczek (np. na przeciw prokuratury). Na Brodzińskiego (wąska uliczka) regularnie na SKRZYŻOWANIU parkuje całe noce ogromny TIR zawalając przejazd, zasłaniając widok wyjeżdżającym w Mickiewicza, Wszystko prawie w zasięgu wzroku z Komendy Policji na Pogodnie, powołanej jak widać do celów wyższych niż bezpieczeństwo obywateli.
Maria
2019-11-13 12:05:14
Polecam przeprowadzić kontrole prędkości przy Mickiewicza 48 w kierunku centrum. Wieczorem z górki od mostu akademickiego do centrum mało kto jedzie poniżej 70km/h. Strach z dzieckiem iść chodnikiem jak auta obok przejeżdżają jak na autostradzie. Policji czy straży miejskiej brak, łatwiej łapać auta na Gdańskiej gdzie są 3 pasy
Gdzie Policja
2019-11-13 09:54:47
Abstrahując od tego nieszczęśliwego przypadku,dodam od siebie,jako mieszkańca tego rejonu,że Mickiewicza stała się wyjęta spod jakiegokolwiek dozoru i kontroli służb Policji i Straży Miejskiej.Funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego z pomiarem prędkości nie uświadczy się,Strażników pilnujących ład i porządek w zakresie parkowania byle gdzie-także.Są znaki pionowe po każdej ze stron ulicy o nakazach,zakazach wjazdu,parkowania,oraz obowiązującej prędkości.Mickiewicza stała się więc swoistą arterią dużych miejskich prędkości.Komendanci Naczelnicy tych służb planując dyslokację swoich funkcjonariuszy chyba kompletnie zapomnieli że na Pogodnie jedną z najbardziej niebezpiecznych ulic na której każdego tygodnia dochodzi do wypadku,kolizji jest właśnie Mickiewicza.Czy statystyki wam Panowie tego nie wykazują-? Tak często przywołujecie wasze już słynne statystyki.Jak widać nie zawsze się nimi posiłkujecie.Nasilenie ruchu jest tu przez trwające zewsząd dookoła budowy bardzo duże.Wsparcia Policji i Straży Miejskiej by temperować niepokornych kierowców,nie ma żadnego.Pomiarów kontroli od wielu wielu miesięcy żadnych.Może zatem Kurier Szczeciński wpłynie na Komendanta Miejskiego Policji i przypomni mu że w tym rejonie policjantów tej formacji nie widziano od wieków całych i chyba czas najwyższy by się pojawili.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ