poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rzucił psu petardę. Zwierzę poważnie ucierpiało

Rzucił psu petardę. Zwierzę poważnie ucierpiało

Rzucił psu petardę. Zwierzę poważnie ucierpiało
Data publikacji: 2020-01-17 19:46
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-19 16:20
Wywietleń: 1394 438558

Trzy lata pozbawienia wolności grożą mężczyźnie, który odpalił petardę i rzucił ją psu.

Prokurator Rejonowy w Świnoujściu skierował do miejscowego Sądu Rejonowego akt oskarżenia przeciwko 36-letniemu mężczyźnie, który 7 lipca 2019 r. znęcał się nad zwierzęciem, zadając mu ból i cierpienie w ten sposób, że odpalił petardę i rzucił ją przed aportującego psa. Petarda wybuchła i spowodowała u zwierzęcia obrażenia w postaci obustronnego uszkodzenia nerwu słuchu oraz urazu na tle nerwowym.

Czyn ten jest zagrożony karą  pozbawienia wolności do lat 3.

(reg)

Fot. Robert Stachnik (archiwum)

Komentarze

Szkandal
Pójdzie do pierdla jak nic, petardą jemu w żyć
2020-01-19 16:16:37
@??
to pewnie wyznawca polityki miłości prowadzonej przez Izrael wobec mieszkańców okupowanych terytoriów palestyńskich - zdaje się to właśnie Izrael jest bliskim kumplem putinowskiej Rosji... o ile wiem tam petardy zastąpiono pociskami artyleryjskimi - są takie urocze zdjęcia pokazujące izraelskie dzieci podpisujące pociski artyleryjskie "From the children of Israel, to the children of Lebanon, with love" czyli "od dzieci izraelskich dla dzieci Libanu z życzeniami miłości". Pozdrawiam obłudników i hipokrytów...
2020-01-19 11:59:14
kamraci
na celi juz go tam odpowiednio potraktuja. Spodziewam sie ze jemu du...pa od tego peknie.
2020-01-18 19:45:33
??
A to nie przypadkiem wyznawca pro rosyjskiej antyszczepionkowej ,antydemokratycznej, antyunijnej i antynatowskiej kunfederacji? jej paralider tez rzucał swojemu bezbronnemu małemu pieskowi petardy pod nogi...
2020-01-18 17:50:23
Ciapuła
Wsadzić mu petardę w żyć i odpalić......
2020-01-18 12:43:14
Git
@Janek Nie bój, nie bój. Parę petard do odpalenia już na niego czeka pod celą.
2020-01-17 23:38:20
Rodzina Korwina?
.
2020-01-17 20:22:58
krzychu
Korwin? :)
2020-01-17 20:13:41
Janek
Teraz nalezy rzucic petarde na bandyte.
2020-01-17 19:59:38