Piątek, 12 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Ruszają z łataniem dziur. Zmiany na ul. Piłsudskiego w Policach

Data publikacji: 25 czerwca 2024 r. 18:16
Ostatnia aktualizacja: 25 czerwca 2024 r. 18:28
Ruszają z łataniem dziur. Zmiany na ul. Piłsudskiego w Policach
Czasowa organizacja ruchu dotyczyć będzie fragmentu ul. Piłsudskiego - od jej skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego do skrzyżowania z ul. Tanowską. Fot. Agnieszka Spirydowicz  

W środę 26 czerwca na ul. Piłsudskiego w Policach ma zacząć obowiązywać czasowa organizacja ruchu. Dotyczyć będzie fragmentu tej drogi od jej skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego do skrzyżowania z ul. Tanowską. Ruch będzie tu jednokierunkowy, ale nie dla komunikacji miejskiej - ta będzie funkcjonowała bez zmian. Objazd dla samochodów będzie wytyczony przez ul. Siedlecką.

W tym czasie na wspomnianym odcinku ul. Piłsudskiego będą prowadzone prace naprawcze. Wykona je firma Eurovia. Inwestor, czyli Powiat Policki, wymienia kolejne etapy: frezowanie nawierzchni jezdni, ścinanie pobocza w celu zapewnienia prawidłowego spływu wód opadowych, a na koniec ułożona zostanie masa na zimno (slurry seal).

Zakończenie prac planowane jest do 8 lipca, ale termin ten jest uzależniony od dobrych warunków pogodowych - przy tej technologii wykonania robót musi być sucho i ciepło.

Umowa na remont ul. Piłsudskiego została podpisana 19 kwietnia tego roku. Koszt inwestycji to 690 885,13 brutto.

(sag)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

z okolic
2024-06-25 21:28:06
"Łatanie dziur" trafne określenie dla tej inwestycji na Piłsudskiego.Nazywanie tego remontem byłoby kolejnym dla tej ulicy łgarstwem władz powiatu.Należy przypomnieć,że ta ulica w nieodległej przeszłości przechodziła jak to wówczas nazwano"remont". Ten "remont" skończył się kompromitacją bo ulica po miesiącu użytkowania odkryła fuszerkę uwidaczniając dziury,nierówności i tandetne wykonanie.Teraz zapowiada się podobnie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA