piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ruch na cmentarzu umiarkowany

Ruch na cmentarzu umiarkowany [GALERIA]

Ruch na cmentarzu umiarkowany
Data publikacji: 2016-10-29 16:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:12
Wywietleń: 1280 167004

W sobotę rano były jeszcze miejsca do parkowania przy bramie Cmentarza Cetralnego na wysokości C.H. Molo. Podobnie było na parkingach centrów handlowych.

Służby miejskie dokładnie ogrodziły miejsca zakazane do parkowania oraz trawniki taśmą i płotkami. To przedsmak tego, co będzie czekać odwiedzających groby bliskich w poniedziałek i wtorek.

Od rana też działało więcej stoisk z kwiatami i zniczami. Ceny chryzanotem od kilku do ponad dwudziestu złotych, w zależności od odmiany kwiatu oraz jego okazałości. Wielu szczecinian zamiast dźwigać ciężkie rośliny z domu czy ze sklepu, kupowało je na miejscu.

Co prawda w kilku dyskontach czy sklepach wielkopowierzchniowych są do kupienia chryzantemy w okazyjnych cenach - np. po 8-9 złotych - jednak ich kondycja sugerowała wielodniowe oczekiwanie na klienta.

Na ul. Mieszka I i uliczkach dojazdowych ruch w sobotę był umiarkowany i nie korkował się. Z każdym dniem będzie jednak tłoczniej, a na Wszystkich Świętych - jak co roku - będziemy raczej musieli skorzystać z komunikacji miejskiej.

(kl)

Fot. R.STACHNIK

Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany Ruch na cmentarzu umiarkowany

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy