Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Rodzicu, tu szybkość się liczy! W środę nabór na pałacowe półkolonie

Data publikacji: 05 czerwca 2019 r. 08:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:41
Rodzicu, tu szybkość się liczy! W środę nabór na pałacowe półkolonie
 

Nabór na półkolonie w szczecińskim Pałacu Młodzieży rozpocznie się w środę (5 czerwca). To oferta dla dzieci z klas 0-6 szkół podstawowych. W programie przewidziano zajęcia w pałacowych pracowniach oraz wiele imprez towarzyszących. 
Koszt uczestnictwa w półkoloniach - 210 zł za każdy turnus. Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.30 (w ramach - dwa posiłki, czyli śniadanie i obiad).

- Rekrutacja elektroniczna odbędzie się w środę o godz. 19. O tej porze radzimy rodzicom i opiekunom być przy komputerach.
Miejsca na nasze półkolonie zapełniają się bardzo szybko - zaznacza Monika Wilczyńska, starszy specjalista działu organizacyjnego Pałacu Młodzieży. - Bywały lata, że po kilku minutach tworzyły się już listy rezerwowe. Zachęcamy, by już teraz przejrzeć ofertę, zapoznać się z regulaminem rekrutacji (link do niej na naszej stronie internetowej oraz na planszach wywieszonych w placówce), założyć konto i wybrać zajęcia dla dziecka. Po zalogowaniu, 5 czerwca wystarczy tylko wysłać zgłoszenie.

Jakie atrakcje czekają na dzieci podczas wakacji w Pałacu Młodzieży?

- W trakcie pałacowych półkolonii odbędą się zajęcia szachowe, teatralne, taneczne, plastyczne, fotograficzne, języka angielskiego, karate, fabryka dźwięku, sportowe, turystyczne, muzyczne, taneczne. Nie zabraknie warsztatów edukacyjnych, imprez sportowych i rozrywkowych oraz wycieczek edukacyjnych. Zapraszamy! - mówi M. Wilczyńska.

Na pierwszym turnusie (24 - 28 czerwca) zaplanowano zajęcia szachowe, teatralne, taneczne, plastyczne, fotograficzne, w kolejnym (1 - 5 lipca) - szachowe, plastyczne, języka angielskiego, karate, fabryka dźwięku, a w trzecim i ostatnim (8 - 12 lipca) - sportowe, turystyczne, muzyczne, taneczne. Poza tym, uczestników półkolonii czeka m.in. podczas pierwszego tygodnia półkolonijnego - wycieczka do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach (połączona 
z zajęciami edukacyjnymi), warsztaty rytmiczno - bębniarskie i marcepanowe, w trakcie drugiego tygodnia wakacji - wycieczka do Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach oraz warsztaty teatralne i tańca ludowego. Podczas trzeciego turnusu dzieci wezmą udział w wycieczce pt. „Szczecin – fascynujące miasto” (według autorskiego programu licencjonowanego przewodnika Tomasza Wieczorka) oraz warsztatach pn. Gimnastyka Umysłu. ©℗

(MON)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA