Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Rodzicu, tu szybkość się liczy! Nabór na ferie w Pałacu Młodzieży

Data publikacji: 2020-01-15 07:55
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-15 07:55
Rodzicu, tu szybkość się liczy! Nabór na ferie w Pałacu Młodzieży
 

Nabór na zajęcia podczas ferii zimowych, w szczecińskim Pałacu Młodzieży, odbędzie się w środę (15 stycznia). To oferta dla dzieci z klas 0-6 szkół podstawowych. W programie przewidziano zajęcia w pałacowych pracowniach oraz wiele imprez towarzyszących. Koszt uczestnictwa w półkoloniach – 250 zł za każdy turnus. Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.30 (w ramach opłaty – dwa posiłki, czyli śniadanie i obiad).

Rekrutacja elektroniczna rozpocznie się w środę o godz. 19 na stronie internetowej Pałacu Młodzieży. O tej porze radzimy rodzicom i opiekunom być przy komputerach, a nawet lepiej, by wcześniej założyli sobie konto potrzebne w naborze. Miejsca na zimowe półkolonie zapełniają się bardzo szybko. Bywały lata, że po minucie lub kilku minutach tworzyły się już listy rezerwowe.

Jakie atrakcje czekają na dzieci podczas wakacji w Pałacu Młodzieży?

– W trakcie tygodnia dzieci uczestniczą w zajęciach, które odbywają się w pałacowych pracowniach. W pierwszym turnusie będą to zajęcia: teatralne, gimnastyczne, szachowe, karate, wokalne, taneczne, fotograficzne, bębniarskie, a w drugim - szachowe, turystyczne, karate, plastyczne, taneczne, kulinarne, muzyczne, języka migowego. Tradycyjnie nie zabraknie warsztatów edukacyjnych i imprez rozrywkowych - informuje Monika Wilczyńska, starszy specjalista w dziale organizacyjnym. - Przygotowaliśmy 240 miejsc w dwóch turnusach.

Planowane zakończenie środowej rekrutacji o godz. 20, choć – sądząc po corocznym ogromnym zainteresowaniu rodziców tymi półkoloniami dla swoich pociech – miejsca zapewne rozejdą się dużo wcześniej. ©℗

(MON)

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ