wtorek, 27 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rewolucja drogowa na prawobrzeżu

Rewolucja drogowa na prawobrzeżu

Rewolucja drogowa na prawobrzeżu
Data publikacji: 2018-09-20 08:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:20
Wywietleń: 4820 352047

Już wiadomo, że przebudowę węzła drogowego w szczecińskich Podjuchach wykona firma Budimex SA.

Wybór wykonawcy oznacza tylko jedno: zapowiadana od lat rewolucja drogowa na prawobrzeżu już wkrótce wybuchnie. Bo planowane prace nie ograniczą się do przebudowy krzyżówki ulic Floriana Krygiera i Granitowej. Jak wynika z przygotowanego już zakresu prac, po ich zakończeniu w szczecińskich Podjuchach układ drogowy całkowicie się zmieni.

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 20 września 2018 r.

(lw)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Abm100
Wreszcie coś w Podjuchach nawet będzie Dom Kultury i park
2018-09-21 17:05:22
Piotr
Sprawa dotyczy wejścia jutro o 10 00 Zwik na nieruchomość ul.Osiedleńcza 20 a Celem budowy rurociągu fi 1000 nie mają prawa do dysponowania na cele budowlanne Grozi to utratą dofinsowania unijnego do projektu cirka 100 mln
2018-09-20 21:49:44
tollo48
Niestety sam sie przekonalem ze nikt nie reaguje na nasze komentarze.
2018-09-20 17:47:37
xxx
I jeszcze dali zgodę na budowę lidla przy krzyżowce. Dramat
2018-09-20 15:27:10
xxx
Brak bezpośredniego wiaduktu z A6 do Krygiera to katastrofalny błąd. Jeżeli zrobią tam normalne rondo a nie turbinowe to będziemy tam mieli powtórkę z Gierosa na Gumieńcach. Ale Krzystek nie ma o tym pojęcia.
2018-09-20 15:23:33
kra
Przynajmniej zrobiliby po dwa pasy od granitowej do Ronda Żołnierzy Wyklętych W zimę tir stanie i nic się nie zmieni :( O wiadukcie nie wspomnę..... A kiedy remont ul. Radosnej (radosna jest ... jak sobie miski olejowej nie urwiesz) a może ul. Radosną połączyć z ul. Mączną??????
2018-09-20 13:17:36
Dupy
I jeszcze raz dupy. Rondo.
2018-09-20 11:31:09
Sebik
Badziewie rondo. Tylko plakac. Nie wiele sie zmieni na dobre. Takie super uksztaltowanie terenu pod estakade. I to na przyszlosc. 21 wiek. Zalamka
2018-09-20 11:24:57
@miś
Biorąc pod uwagę dotychczasowe gadanie rządzących miastem (i nie chodzi mi tylko o ostanie 3 kadencje obecnego prezydenta i jego współpracowników) oraz tempo podejmowanych konkretnych działań w tym kierunku to może gdzieś tak w 4 - 5 dekadzie obecnego wieku...
2018-09-20 10:56:24
Miś 2
NIGDY!Najpierw 2 etap szybkiego tramwaju.
2018-09-20 10:39:14
Głębokie.
Kiedy bedzie zbudowane rondo przy jeziorze Głębokie (ul. Wojska Polskiego/Miodowa) ?
2018-09-20 10:31:38
zs
przykre to że wspaniałe projekty dotyczące tego węzła nie będą realizowane, wybudują tam zwykłe poczwórne-skrzyżowanie!, czyli znowu korki gwarantowane; no i przez Dziewoklicz dalej tylko po jednej jezdni.
2018-09-20 10:18:22
@miś
Jak Krzystek zniknie z magistratu.
2018-09-20 10:03:18
Pan Witek
Rewolucja to będzie, kiedy tiry przestaną rozjeżdżać Szczecin,a Droga Krajowa nr 10 zostanie wyprowadzona na peryferie.
2018-09-20 10:01:23
@miś
Jak Budimex zacznie,to będzie gotowa tak gdzieś koło Wielkanocy. A której?
2018-09-20 09:57:33
miś
kiedy druga nitka Krygiera i ścieżka rowerowa wzdłuż drogi ??
2018-09-20 09:34:55