sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi

Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi [GALERIA]

Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi
Data publikacji: 2019-12-10 15:32
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-11 10:22
Wywietleń: 1515 432436

Wielkie poruszenie (i słusznie!) zapanowało we wtorek (10 bm.) w szczecińskim Pałacu Młodzieży. Otóż przed budynkiem powstała zagroda Świętego Mikołaja, a w niej - uwaga, uwaga! - był też renifer. Była to jednodniowa atrakcja dla pałacowych maluchów, którą ufundowała im rada rodziców. Dzieci były przeszczęśliwe (dorośli też, rzecz jasna!) i dumne, że mogą sobie zrobić zdjęcie z jegomościem w czerwonym płaszczu. Renifer z kolei z wielkim spokojem znosił przytulanie i głaskanie. Ach, już dwa tygodnie do świąt!

(MON)

Fot. Dariusz Gorajski

Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi Renifer w Pałacu Młodzieży. Wszyscy zachwyceni – mali i duzi

Komentarze

zdzichu
Pamietam czasy jak stadko reniferow objadalo sie jablkami przy zamku.To bylo widowisko.I wlasciciel ciekawie i chetnie opowiadal o ich upodobaniach.Tlumy czekaly zeby zrobic soboe zdjecie.Za darmo to bylo.Ale to juz tylko piekne wspomnienia.
2019-12-11 10:13:04

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie