czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Reksio w ramce

Reksio w ramce

Reksio w ramce
Data publikacji: 2016-12-27 11:36
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:14
Wywietleń: 1297 189944

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie na początku przyszłego roku na klatkach zawisną informacje dotyczące przebywających w boksach zwierząt. Ramki zasponsorował jeden z mieszkańców miasta.

Powieszonych zostanie 30 takich tabliczek, ich montaż już się rozpoczął. Będą zawierały użyteczne informacje dotyczące przebywającego w nim czworonoga, m.in. to, jak pies się wabi, ile ma lat, czy jest łagodny, w jakich warunkach powinien przebywać. Tabliczki wykonane są z nierdzewnego materiału. W środku mają kartkę z informacją. Zabezpieczona jest szybką z pleksi.

To kolejny w ostatnim czasie hojny dar od sponsora. Przed paroma tygodniami przedstawiciele jednej z podszczecińskich restauracji wyposażyli nowy wybieg dla psów. Obecnie w schronisku przebywa 75 psów i 59 kotów.

(isz)

Fot. ZUK

Komentarze

KOCHANE, MADRE.
Czasem sa jak SKARB NAJWIEKSZY, wart wiecej niz WSZYSTKIE PIENIADZE SWIATA. W sytuacjach najtrudniejszych z trudnych, gdy ludzie pluja w twarz bo nie masz pieniedzy, nie oplaca sie poznawac cie na ulicy bo jestes zyciowym zerem, PIES (a nie rzadko KOT) bedzie Ci staral sie pomoc jak moze. Nierzadko wyratuje z opresji. Wyciagnie z auta, wygrzebie spod gruzow. Czlowiek nie zawsze jest taki wobec innego czlowieka. Z powodu tej cechy psiej osobowosci stanowia cos w rodzaju pierwszej pomocy, szansy przezycia dla ludzi w wypadkach, katastrofach. Dlatego tak WIELE LUDZI ZAWSZE BĘDZIE TE ZWIERZAKI KOCHAĆ (no przecież nie w rozumieniu zwyrodnialych ludzi) BARDZIEJ NIŻ PIENIĄDZE.
2016-12-27 16:40:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy