piątek, 04 grudnia 2020r.

Reksio w ramce

Data publikacji: 2016-12-27 11:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:24
Reksio w ramce
Fot. ZUK  

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie na początku przyszłego roku na klatkach zawisną informacje dotyczące przebywających w boksach zwierząt. Ramki zasponsorował jeden z mieszkańców miasta.

Powieszonych zostanie 30 takich tabliczek, ich montaż już się rozpoczął. Będą zawierały użyteczne informacje dotyczące przebywającego w nim czworonoga, m.in. to, jak pies się wabi, ile ma lat, czy jest łagodny, w jakich warunkach powinien przebywać. Tabliczki wykonane są z nierdzewnego materiału. W środku mają kartkę z informacją. Zabezpieczona jest szybką z pleksi.

To kolejny w ostatnim czasie hojny dar od sponsora. Przed paroma tygodniami przedstawiciele jednej z podszczecińskich restauracji wyposażyli nowy wybieg dla psów. Obecnie w schronisku przebywa 75 psów i 59 kotów.

(isz)

Fot. ZUK

Komentarze

KOCHANE, MADRE.
2016-12-27 16:40:12
Czasem sa jak SKARB NAJWIEKSZY, wart wiecej niz WSZYSTKIE PIENIADZE SWIATA. W sytuacjach najtrudniejszych z trudnych, gdy ludzie pluja w twarz bo nie masz pieniedzy, nie oplaca sie poznawac cie na ulicy bo jestes zyciowym zerem, PIES (a nie rzadko KOT) bedzie Ci staral sie pomoc jak moze. Nierzadko wyratuje z opresji. Wyciagnie z auta, wygrzebie spod gruzow. Czlowiek nie zawsze jest taki wobec innego czlowieka. Z powodu tej cechy psiej osobowosci stanowia cos w rodzaju pierwszej pomocy, szansy przezycia dla ludzi w wypadkach, katastrofach. Dlatego tak WIELE LUDZI ZAWSZE BĘDZIE TE ZWIERZAKI KOCHAĆ (no przecież nie w rozumieniu zwyrodnialych ludzi) BARDZIEJ NIŻ PIENIĄDZE.

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ