Sobota, 25 maja 2024 r. 
REKLAMA

Rejs i album za zdjęcie

Data publikacji: 22 lipca 2016 r. 13:22
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:10
Rejs i album za zdjęcie
 

Trwa konkurs fotograficzny związany z niedawnym otwarciem Miejskiej Strefy Letniej w Szczecinie. Jeszcze do niedzieli (24 lipca) Żegluga Szczecińska przyjmuje zdjęcia Wałów Chrobrego widzianych ze strefy na Wyspie Grodzkiej. Nagrodą dla autora najlepszej fotografii będzie rejs motorówką i album „Szczecin z lotu ptaka”.
 
Konkurs ogłoszono z dniem otwarcia strefy letniej. Skierowany jest do fotoamatorów, którzy odwiedzając Wyspę Grodzką, zechcą sfotografować Wały Chrobrego i przesłać wykonane zdjęcie pod adres poczty elektronicznej: rzecznik@zegluga.szn.pl.

– Z nadesłanych do końca tego tygodnia fotografii utworzymy galerię zdjęć na fanpage’u North East Marina Szczecin (fb.com/northeastmarinaszczecin) – informuje Tomasz Owsik-Kozłowski, rzecznik prasowy Żeglugi Szczecińskiej. – Autor zdjęcia z największą liczbą „lajków” zebranych od 25 do 31 lipca wygra godzinny, bezpłatny rejs motorówką Żeglugi Szczecińskiej oraz album fotograficzny „Szczecin z lotu ptaka”. Zachęcamy do przesyłania fotografii. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 sierpnia.
 
Miejską Strefę Letnią otwarto na Wyspie Grodzkiej 8 lipca. Do dyspozycji mieszkańców i turystów są parasole, leżaki, hamaki, poduszki i zabawki plażowe. Przy wejściu do strefy ustawiono kurtynę wodną ZWiK-u, która pozwala gościom na ochłodę w cieplejsze dni. W ostatnim tygodniu, z uwagi na słoneczną pogodę, dostawiono kolejne osiem parasoli (obecnie jest ich łącznie 20). Strefa ma funkcjonować do 20 września. (ek)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Wow
2016-07-22 16:55:08
...te nie przebrane tłumy...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA