sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania

Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania [GALERIA]

Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania
Data publikacji: 2019-12-15 16:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-16 14:10
Wywietleń: 580 433396

To było wydarzenie o charytatywnym charakterze: utytułowane Ich Wysokości z Cat Club Pomerania zbierały karmę, akcesoria groomerskie i fundusze na pomoc zwierzętom bezdomnym i w potrzebie, czyli dla podopiecznych szczecińskich stowarzyszeń prozwierzęcych. Mowa o świątecznym pokazie kotów ph. "Rasowce - Dachowcom", jaki odbył się w niedzielę (15 grudnia), w Szkole Podstawowej nr 61 (ul. 3 Maja).

Udział w nim wzięły przede wszystkim zachwycające „futra" z tytułami co najmniej Grand Inter Championów, ale również tłumy wielbicieli kotów. Specjalnie z myślą o nich przygotowano loterię fantową, w której - dosłownie - każdy los wygrywał. Generując dodatkowy dochód, poza wpływami z biletów, na rzecz szczecińskich „braci mniejszych". Co ważne, przed zimą. Bo dla nich… to najtrudniejszy okres w życiu: bez dachu nad głową, o chłodzie i głodzie, trudno im przetrwać ten czas bez wsparcia szczecińskich zwierzolubów.

Na szczęście, oni nigdy nie zawodzą - czego dowodem także dary wielkich serc, zebrane również podczas niedzielnego, świątecznego pokazu kotów. Współorganizatorem tego wydarzenia był „Słowianin na emigracji".

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania

Komentarze

XXI
Uswiadamiac ludzi,szczegolnie z malych gmin (zaczynajac od urzednikow),ze zwierzeta to nie przedmioty,ze pomoc w zimie ( i nie tylko)jest potrzebna,ze chore zwierzeta sie leczy,ze istnieje sterylizacja...Oczywiscie- istnieja rozgarniete wyjatki- ale nadal niezbyt liczne.
2019-12-16 08:39:02
@kiedy
Miejmy nadzieję, że nigdy.
2019-12-15 22:59:00
I dobrze:)
Piekny gest...Nie wszyscy sa obojetni na potrzeby innych.. @ kiedy- a kto powiedzial ze nie pomagaja?
2019-12-15 20:18:05
kiedy
A kiedy zaczną pomagać bezdomnym i biednym ludziom?
2019-12-15 19:09:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie