niedziela, 09 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania

Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania [GALERIA]

Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania
Data publikacji: 2019-12-15 16:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-16 14:10
Wywietleń: 682 433396

To było wydarzenie o charytatywnym charakterze: utytułowane Ich Wysokości z Cat Club Pomerania zbierały karmę, akcesoria groomerskie i fundusze na pomoc zwierzętom bezdomnym i w potrzebie, czyli dla podopiecznych szczecińskich stowarzyszeń prozwierzęcych. Mowa o świątecznym pokazie kotów ph. "Rasowce - Dachowcom", jaki odbył się w niedzielę (15 grudnia), w Szkole Podstawowej nr 61 (ul. 3 Maja).

Udział w nim wzięły przede wszystkim zachwycające „futra" z tytułami co najmniej Grand Inter Championów, ale również tłumy wielbicieli kotów. Specjalnie z myślą o nich przygotowano loterię fantową, w której - dosłownie - każdy los wygrywał. Generując dodatkowy dochód, poza wpływami z biletów, na rzecz szczecińskich „braci mniejszych". Co ważne, przed zimą. Bo dla nich… to najtrudniejszy okres w życiu: bez dachu nad głową, o chłodzie i głodzie, trudno im przetrwać ten czas bez wsparcia szczecińskich zwierzolubów.

Na szczęście, oni nigdy nie zawodzą - czego dowodem także dary wielkich serc, zebrane również podczas niedzielnego, świątecznego pokazu kotów. Współorganizatorem tego wydarzenia był „Słowianin na emigracji".

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania Rasowce – Dachowcom, czyli radość z pomagania

Komentarze

XXI
Uswiadamiac ludzi,szczegolnie z malych gmin (zaczynajac od urzednikow),ze zwierzeta to nie przedmioty,ze pomoc w zimie ( i nie tylko)jest potrzebna,ze chore zwierzeta sie leczy,ze istnieje sterylizacja...Oczywiscie- istnieja rozgarniete wyjatki- ale nadal niezbyt liczne.
2019-12-16 08:39:02
@kiedy
Miejmy nadzieję, że nigdy.
2019-12-15 22:59:00
I dobrze:)
Piekny gest...Nie wszyscy sa obojetni na potrzeby innych.. @ kiedy- a kto powiedzial ze nie pomagaja?
2019-12-15 20:18:05
kiedy
A kiedy zaczną pomagać bezdomnym i biednym ludziom?
2019-12-15 19:09:44

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
32
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie