piątek, 14 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rafał Trzaskowski odwiedzi region

Rafał Trzaskowski odwiedzi region

Rafał Trzaskowski odwiedzi region
Data publikacji: 2020-07-01 09:59
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-02 12:07
Wywietleń: 1147 462737

Z kandydatem na prezydenta Rafałem Trzaskowskim spotkać się w środę  (1 lipca) będą mogli mieszkańcy Szczecinka i Wałcza.

Spotkanie w Szczecinku rozpocznie się o g. 10.30 (plac Wolności), w Wałczu o g. 12.50 (plac Wolności).

Przypomnijmy, że kandydat PO na prezydenta RP, w powiecie szczecineckim uzyskał 34,64 proc. poparcia, przegrywając z Andrzejem Dudą (40,20 proc.) W samym Szczecinku R. Trzaskowski miał większe poparcie (38,43 proc.), A. Duda (36,10 proc.).

W powiecie wałeckim walka była bardzo wyrównana. Rafał Trzaskowski uzyskał 36,56 proc. poparcia, a Andrzej Duda 35,35 proc. Zdecydowanie jednak kandydat PO zwyciężył w samym Wałczu (41,68 proc.), podczas gdy Andrzeja Dudę poparło 30,96 proc. wyborców.

(reg)

Fot. Facebook/Rafał Trzaskowski

Komentarze

wawexawe
Wystarczy niedojdę zamienić na chuligana i słupki PO rosną
2020-07-02 11:51:00
Daria
Trzaskowski jest gwarancją powstrzymania niszczenia państwa polskiego przez PiS, dlatego oddam na niego swój głos.
2020-07-02 07:16:02
Wirexa
Reptilian zaszczurzył Warszawę
2020-07-02 00:03:12
Tego niezapomnij na zawsze
dlaczego Trzaskowski próbował okłamać Polaków że nie głosował przeciw obniżeniu wieku emerytalnego ? myślał że łykniemy kit tak jak jego wierny elektorat lemingów
2020-07-01 20:13:19
edek
Ten szyderczy uśmieszek na twarzy mówi wszystko.Jak oszukał warszawiaków tak oszuka Polaków .Zabieraj się stąd do warszawki nikt tu Ciebie nie chce.
2020-07-01 19:47:58
Koliber
Trzaskowski, pokaż jak Dudę i jego szczecińskich popleczników wymiata się ze Szczecina.
2020-07-01 19:22:31
@Szczecin popiera
produkcje papieru toaletowego - rzeczniku zas... ?
2020-07-01 18:33:17
Wincenty
Rafał go home!
2020-07-01 18:09:11
Advocem Stoczni PISie Trolle
PIS udowodnił jedno przez ostatnie lata .... Nominacje polityczne - bez konkursu , bez fachowości , czasami i bez wykształcenia zawodowego - prowadzą do kłopotów państwowej branży stoczniowej.... Nauta , Stocznia Marynarki Wojennej , Stocznia Gdańska czy Stocznia Szczecińska i Gryfia - wszystkie z kłopotami !!! . W Szczecinie wyrzucano tych dobrych ( np Pani Hańć i Pan Porzycki z Gryfii - za tą decyzją stał chyba Pan Zaremba... ???) czy tych którzy chcieli pomóc ( np fachowcy ex Porta Holding) - i politycy mówili "figa" .... Do Stoczni Szczecińskiej powołano prezesów gdzieś z południa Polski bez doświadczenia stoczniowego ... a Pani Małgorzata J-Wit uznała że to na dzierżawach przemysł można odnowić.... blokując rozwój kierowanej stoczni .... bo to nie ich projekty .... bo prom blokuje największy dok na 3 lata .... a jedyny "stateczek" (ten pokazywany w telewizjach posklejany taśmami) to jedyny projekt - którego poprawki kosztowały drugie tyle .... a szczecińskie firmy państwowe budują statki śródlądowe w gdańskich stoczniach prywatnych ...doszło do absurdu a politycy nadal mówią że Tusk rozwalił nasz przemysł - nie mówiąc o katarskich zapędach (zapominając że sami rozwalili Stocznie Gdańska - sprowadzając szemrany kapitał ukraiński , nie mówiąc o braku rezultatów "naprawczych" za ostatnie 6 lat) . Spójrzmy na prywatny przemysł Gdańska i Gdyni / gigantyczna zazdrość .... niesłychany rozwój , ponad 80% przychodów polskiej branży stoczniowej , praca ciągła na 3 zmiany , brak związków zawodowych (tak jak u nas) , nagrody na całym świecie , mmarka ,.... powody "FACHOWSCY" i "BRAK NOMINACJI POLITYCZNYCH" ..nawet armia polska zleciła budowę statków niepaństwowym stoczniom - chyba się sama przyznając , że poszli za daleko w "psuciu" tego co państwowe . Uczmy się ....
2020-07-01 16:34:38
Trzask !
I po długopisie !
2020-07-01 15:41:37
Jaca
@ITD rodzice Jara nie byli działaczami komuchom, ale babcia Rafałka była kapitanem UB a mamuśka tajnym wspolpracownikiemvSB
2020-07-01 15:20:14
Jaca
Nie powiedział bym że cieszy mnie ta wizyta truciciela naszej Wisły Trzeba uważać coby u nas jakieś szambo nie wybiło przy okazji tej wizyty
2020-07-01 15:12:32
Rozsądny
Ktoś kupił bajki Trzaskowskiego? PO "rządziło" antyspołecznie przed pandemią, a w jej trakcie mielibyśmy z nim prawdziwy horror. Dostalibyśmy coś na wzór skandalu z nieczystościami rozwożonymi z Warszawy po całej Polsce, ale w skali sto razy większej. Należy też pamiętać, że z 59 obietnic złożonych przez tęczowego Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy zrealizował tylko 4! W tym podpisanie karty LGBT i "strefę relaksu" z palet na placu Bankowym za 920 tysięcy.
2020-07-01 14:45:39
Jacek
Ciekawe jaka bajke wymysli teraz? Czy wytlumaczy sie dlaczego PO zrujnowalo przemysl w Szczecinie?
2020-07-01 14:30:00
Pinokio z Wenecji
Ile dzisiaj fejków zostało wypuszczonych w przestrzeń medialną?mniej czy więcej niż zrzutu fekaliów do Wisły?Chrońmy środowisko
2020-07-01 14:28:07
Marta
Kiedy Trzaskowski mowi prawde? Bo co wiec to inna teoria.Najpierw wypala goracym zelazem wszystkie reformy PiS a teraz twierdzi ze 500 plus 13 emerytura to dobra reforma i on jeszcze da wiecej.!
2020-07-01 14:27:13
@jaca
Szambo trzeba regularnie oprózniać, a nie czekać aż ci wybije. Idż do WYPAD to Ci da na oczko wodne - to chociaż deszczówka szamba nie zaleje
2020-07-01 14:25:46
ixol
Przynajmniej facet z jajami, a nie kukiełka-marionetka-długopis.
2020-07-01 13:49:43
Olek
Rafał, tylko nie kłam! No spróbuj chociaż raz!
2020-07-01 13:13:01
wyPAD
Pytacie gdzie 250 mld ? to do Ziobry pytanie kto ukradł, gdzie te pieniadze przekazano, czy je odzyskano i czy toczą się sprawy przeciez juz 5 lat mineło. a co do wenecji w Warszawie to wina Dudy zbyt gorliwie modlił się o deszcz, albo nie do tego Boga co trzeba.
2020-07-01 13:09:41
Naiwni
Łatwowierni lubią być , zwodzeni , ogłupiani i czaskę popierają w naiwności swojej
2020-07-01 12:59:45
Jaca
Lepiej żeby omijał nas bo znowu jakieś szambo wybije a my z turystyki zyjemy
2020-07-01 12:57:12
Szczecin popiera
Całym sercem za Trzaskowskim.
2020-07-01 11:57:03
romek60
Czy pomidory zaliczaja sie do niebezpiecznych narzedzi?? Gonic lachudre!
2020-07-01 11:51:43
@ITD
A jak tam zdrowie rodziców Kaczyńskiego - komunistycznych działaczy z czasów PRL. Nie żyją? A to w porządku.
2020-07-01 11:51:01
fido
Rafał Trzaskowski jest gwarantem, że każda szkodliwa dla Polski ustawa wyprodukowana przez PiS zostanie zawetowana. Nareszcie byłaby jakaś kontrola nad prawem które wychodzi z Sejmu.
2020-07-01 11:49:04
ITD
Spytajcie TeczOWEGO Rafala jak tam zdrowie TW komunistycznej bezpieki ''JUSTYNY""?
2020-07-01 11:19:48
Brawo Rafal
Do przodu i pogonic PADA
2020-07-01 11:16:05
M+K+B
Kazali nam na drzwiach pisać K+M+B że niby Prawdziwa Prezydent Małgorzata Kidawa Błońska jest tak świetna bo to wnuczka Wojciechowskiego.Dzisiaj mówią że świetny jest Rafał co mu Warszawę zalewa. Weźcie sobie na wstrzymanie do 2025 roku i w końcu wybierzcie takiego kandydata którego nie będziecie musieli wymieniać albo chronić przed niewygodnymi pytaniami bo sobie nie radzi.I jeszcze Rafał musi się wyspać porządnie rano i dlatego nie do wszystkich przyjedzie jak jest na zbyt ranną godzinę ustawione spotkanie. Pamiętajcie o tym w Szczecinku i w Wałczu
2020-07-01 11:06:28
Trzask Plask
Trzask Plask i tak upadła kandydatura eksplozji mobilizacji.Prominentny działacz PO zwierzył się Gazecie że myślał że to prawdziwa mobilizacja społeczeństwa a to było wszystko wewnątrz bańki własnych działaczy.To nie był spontaniczny społeczny zryw w celu obalenia obecnej prezydentury.Niestety nie czują nastrojów społecznych i tęczowy Rafał który z Warszawy zrobił Wenecję nie będzie wygranym.
2020-07-01 10:56:10
Zorientowany
Przedstawiciel i to prominentny PSL mówi że różnica będzie 5 procent na kandydata startującego do reelekcji.Doły PSL mówią że tylko ten kandydat jest im bliski.Konfederaci nie przepadają za tęczami a ostatni wyborcy Hołowni zorientowali się że za nim stoi Roman Giertych i to tylko przybudówka Tuska i poczuli się zawiedzeni.
2020-07-01 10:43:39
Po co?
Może opowie jak jego formacja rozwaliła stocznię i czy jeśli zostanie prezydentem to spotka się natychmiast z katarskim inwestorem? Ludzie dostaną kataru ze śmiechu. Może też wspomni o spółce ze Śląska z kapitałem 5 tys zł, która miała ratować stocznię?
2020-07-01 10:43:24
Brawo Rafał
Polsce potrzebny jest silny prezydent, a nie słaby długopis.
2020-07-01 10:10:01
zieb
kandydat na prezydenta, chyba powinien sie ogolic
2020-07-01 10:07:36
Klara
Będzie okazja zapytać czy wie jak to się mogło stać że przez 8 lat rządów formacji i koalicji nie wpłynęło do budżetu 250 mld. Drugie ciekawe pytanie gdzie popłynęły te pieniądze.No ale wiadomo że nie można dopuszczać do pytań innych niż na które Rafał Trzaskowski ma przygotowane wcześniej odpowiedzi. Proponuję żeby Rafał Trzaskowski powołał zespół na rzecz budowy pomnika Katarskiego Inwestora.
2020-07-01 10:04:56