Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Rabaty mają wielką moc!

Data publikacji: 25 listopada 2016 r. 07:06
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:21
Rabaty mają wielką moc!
 

To już dziś (25 listopada) - wielka akcja promocji, ofert miesiąca, tzw. dniówek, obniżek i gratisów w szczecińskiej Galerii Kaskada. Przyczynkiem do tego morza obfitości jest Black Friday, czyli nieformalne święto zakupów przyciągające do sklepów na całym świecie - tradycyjnie - miliony klientów.

Czarny Piątek to zaproszenie do robienia dużych zakupów.

- Black Friday jest coraz bardziej popularny w Polsce. Oferty specjalne, przygotowywane tego dnia przez sklepy, uznawane są za najbardziej atrakcyjne w ciągu całego roku. Obniżki cen sięgają wartości nawet do minus 50%. Tego dnia również w Galerii Kaskada będzie można zrobić zakupy w bardzo dobrych cenach. Najemcy przygotują dla klientów niecodzienne promocje, obowiązujące wyłącznie w ten piątek - mówi Piotr Gajda, dyrektor Galerii Kaskada.

To nie wszystko. Na 1000 pierwszych, piątkowych klientów Kaskady, którzy zrobią zakupy za minimum 50 zł, czekać ma upominek - będzie go można odebrać zgłaszając się z paragonem do Punktu Informacji (poziom 0). Natomiast parking Kaskady będzie dla kupujących darmowy przez cały Czarny Piątek. ©℗
(an)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

jakie promocje
2016-11-25 09:49:55
co za ściema, tak jak poprzedni wpis, Anglia, Niemcy, USA mają zniżki 70% i to są prawdziwe zniżki, a nie tak jak tutaj w Polsce przed "czarnym piątkiem" podniosą cenę w górę, a później przecena na marne do 30% i wychodzi na to samo... ludzie obudźcie się!!! w jednym ze sklepów chciałam nabyć kamizelkę z ocieplaczem jak się pojawiła kosztowała 99 zł więc poczekam myślę, aż będzie promocja i co była jakieś 2 miesiące później, cena wcześniejsza zaklejona i pisakiem zamalowana, koszt po promocji 109 :) się uśmiałam...:)))))
W USA -70 = -70%
2016-11-25 08:07:26
Rabaty mają wielką moc, ale wyłącznie w krajach cywilizowanych. W Polsce mianem "rabatu" określa się sformułowanie "do -30% na wybrane produkty". Dno i pazerność prywaciarzy. Smutne to, że tak się nie dba o klientów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA