Niedziela 02 października 2022r. 
REKLAMA

Przeszukują linię brzegową Odry. Trzeci dzień poszukiwań dwóch zaginionych nastolatków z Lubuskiego

Data publikacji: 2021-05-13 15:53
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-13 20:57
Przeszukują linię brzegową Odry. Trzeci dzień poszukiwań dwóch zaginionych nastolatków z Lubuskiego
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach  

Zachodniopomorscy policjanci wraz z innymi służbami (m.in. strażą pożarną) także w naszym regionie prowadzą poszukiwania dwóch nastolatków, którzy zaginęli w woj. lubuskim. Przede wszystkim przeszukują linię brzegową Odry. Pod uwagę brany jest m.in. nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego chłopcy mogli wpaść do rzeki.

Filip i Marek (13 i 15 lat) w poniedziałek, 10 maja, wyszli ze swoich domów we wsi Ledno (powiat zielonogórski). Do tej pory trwają ich poszukiwania. Już także na terenie naszego województwa.

- Jak wszystkie miasta, które są położone wzdłuż Odry, prowadzimy takie działania – mówi mł. asp. Ewelina Gryszpan z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. - Policjanci z innymi służbami sprawdzają obszar wodny na naszym terenie od wczoraj.

Robią to także policjanci i strażacy na terenie powiatu polickiego.

- Komenda Miejska z Zielonej Góry poprosiła nas o sprawdzenie linii brzegowej Odry na naszym terenie - mówi mł. asp. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach. - Od rana patrolowaliśmy to wspólnie ze strażą pożarną, a od godz. 14 sprawdza sama policja.

(sag)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jedna z metod...!
2021-05-13 20:51:49
W momencie powstalej Tragedi wodnej, powinno sie puscic na wodzie... "Cos" co oznaczalo by, jak daleko ten "Znak" zaplynal - by latwiej bylo wiedziec gdzie ewentualnie w danej godzinie czy dniu- moze/moga dana Ofiara/y "sie znajdowac"... ??
Czy
2021-05-13 18:17:31
penetrowanie dronami ze statku-bazy nie byłoby dobre?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA