niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > „Przełomy” z szansą na nagrodę

„Przełomy” z szansą na nagrodę

„Przełomy” z szansą na nagrodę
Data publikacji: 2017-02-21 09:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:16
Wywietleń: 475 216602

Możemy przyczynić się do tego, że Centrum Dialogu „Przełomy”, oddział Muzeum Narodowego w Szczecinie, otrzyma kolejną nagrodę – tym razem w plebiscycie Polska Architektura 2016 portalu Sztuka Architektury. Wystarczy, że oddamy swój głos na stronie www.sztuka-architektury.pl, gdzie znajdują się listy wybranych projektów.

W tegorocznym plebiscycie o głosy walczy blisko 150 kandydatów podzielonych na trzy główne kategorie: architektura, wnętrza i krajobraz. Dla zobiektywizowania głosowania internetowego portal wprowadził po oddaniu głosu blokadę IP komputera, z którego został oddany głos. Żeby więc ponownie wesprzeć swego faworyta, trzeba poczekać 24 godziny na zlikwidowanie blokady. Wtedy formularz głosowania uaktywni się ponownie.

Projekt Roberta Koniecznego ma już na koncie kilka laurów. Podczas Festiwalu Architektury w Berlinie otrzymał nagrodę za Najlepszy Budynek Świata. Został także uznany za najlepszą przestrzeń publiczną w Europie (European Prize for Urban Public Space 2016). „Przełomy” zostały wyróżnione w konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich, śląskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz prestiżowym muzealnym laurem – Sybilla. ©℗

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

A kto to jest na tle naszej kostnicy tak fotografowany ??
( jakiś anatomopatolog ? }
2017-02-21 15:31:37
profesor Beton
Jeszcze wam Jane Błonia wybetonuję ale tak krzywo, żebyście nie mogli po nich chodzić. A potem ...Różankę zaleję betonem.
2017-02-21 12:35:28
.
Obłęd. Coś takiego promować !!
2017-02-21 10:58:09
radna
To się nazywa wciskanie na wydrę kitu. Jakie to żałosne - ta cała szopka z nagrodami.
2017-02-21 10:52:29
kabaret
Zlikwidowano piękny zielony skwer a w jego miejsce postawiono betonową koszmarną ohydę - przypominającą wyglądem miejską kostnicę - rzeczywiście ogromne osiągnięcie architektoniczne - he he he he!!
2017-02-21 10:26:42
taka prawda
Zróbmy głosowania na mega-gniot architektury? Wygrają Przełomy ! Jak widać projektant ani zleceniodawcy nie mogą się pogodzić z tym, że to bubel, "miejska kostnica" o wyglądzie rozdeptanego krowiego placka... bezduszny betonowy bunkier.
2017-02-21 10:16:47
.
Bo padnę !
2017-02-21 10:09:32
:)
Dobrze ze ktos pisze ale narazie mamy bardzo malo glosow, lider ma 850 a my 60, trzeba wincej :)
2017-02-21 10:04:54