poniedziałek, 16 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przejście już całkiem zastawione

Przejście już całkiem zastawione

Przejście już całkiem zastawione
Data publikacji: 2017-11-22 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:31
Wywietleń: 10785 302192

Kilka godzin temu zamieściliśmy zdjęcie mercedesa zaparkowanego w Szczecinie u zbiegu ulic Małopolskiej i Matejki na przejściu dla pieszych. Około godz. 12 tuż obok zaparkował jeszcze lepszy „miszcz kierownicy” na polickiej rejestracji. Ten nie miał już żadnych skrupułów i zatarasował całe przejście.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Komentarze

Tadam?
a gdzie jest 'strasz wsiowa'?
2017-12-30 18:40:58
piś
To prowokacja przeciwko komendzie policji - to tylko 137 m od niej
2017-11-24 12:27:08
;-))
ZPL? paserati 2.10 dla janusza nosacza, wow ,w tdi? marzenie halyny,DEJ !!!
2017-11-23 16:58:29
co się dziwić
Typowy Polak-katolik
2017-11-23 08:20:22
Zen
W teoretycznym państwie, teoretyczna policja i teoretyczne prawo.
2017-11-22 20:33:30
Ryszard
Piękne zdjęcie. Widać na nim puste chodniki i brak miejsca do parkowania. Tak, ostatnio modne są "siwe słupki" zamiast miejsc parkingowych. Czy to jest słuszne? - śmiem twierdzić, że nie. Ludzie muszą gdzieś parkować swoje samochody, muszą dojechać by załatwić sprawę czy zrobić zakupy. Uszczęśliwianie mieszkańców siwymi słupkami świadczy o zdziczeniu przeciwników samochodów. Niech szeroki chodnik pozostanie pusty i niech nikomu nie służy byleby nie stanął na nim samochód. Te auta na przejściu to ewidentne wykroczenie ale świadczy też o desperacji kierowców, kiedy trzeba stanąć choć na pół godziny a tu nie ma gdzie.
2017-11-22 18:44:31
Lizus katolik
A CO SIE DZIWICIE,TO CEBULANDIA JEST.A PASSAT hmmm w TDIku marzenie każdego.Był duży parking w miejscu filharmonii,ale cóż.Jaki prezydent takie miasto.
2017-11-22 18:34:37
Speed Car Service
Codziennie zastawiony chodnik, nie można przejść z wózkiem/dzieckiem
2017-11-22 18:28:22
Obiektywny
Takie są efekty lewako-liberalnych haseł w stylu "róbta co chceta".
2017-11-22 18:24:28
Gerard
Może miasto pobuduje w końcu parkingi i parkingowce. A nie utrudnia kierowcom życie jeszcze tymi siwymi słupkami. Jakie to koszty. Za granicą słupki SĄ gumowe. I prościej, taniej i bezpieczniej.
2017-11-22 18:09:45
PO CO?
PO CO ZASŁANIAĆ TABLICE REJESTRACYJNE?!?!
2017-11-22 14:08:16
pieszy
Pieniadze leza na ulicy.A mundurowi sie lenia. Potracic I'm z pensji.
2017-11-22 13:34:31
cap kościelny
Katolicki kraj- katolickie obyczaje!
2017-11-22 13:31:48
ciekawy
a czy autor zdjęcia zgłosił policji sprawę - daleko nie mają muszą tylko minąć filharmonię :P
2017-11-22 13:16:32
AM
I tak lepsze są dostawczaki, które stoja na przejściach dla pieszych lub na zakazach parkowania - awaryjne wystarczą. Przes osobówke to chociaz zobaczysz co jest za samochodem.
2017-11-22 13:13:03