Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Przedszkolaki powitały lato z Pomiarem

Data publikacji: 05 czerwca 2019 r. 20:53
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:41
Przedszkolaki powitały lato z Pomiarem
Przedszkolaki powitały lato. Fot. Ryszard PAKIESER  

W środowe (5 czerwca) południe na orliku SP 18 przy ul. Komuny Paryskiej odbyło się XI Międzynarodowe Powitanie Lata Przedszkoli, a gośćmi honorowymi byli znani szczecińscy sportowcy.

- Bawiło się z nami aż 250 dzieci z pięciu szczecińskich przedszkoli, a także z Koszalina, Gorzowa i Niemiec, a także najmłodsi uczniowie z SP 18 z naszego klubu - powiedział organizator imprezy Grzegorz Szymański, prezes UKS Pomiar przy SP 18 Szczecin.

Odbył się turniej piłki nożnej, gra w dwa ognie, wyścigi na wesoło oraz zabawy ruchowe na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Na uczestników czekały medale i puchary. ©℗

(mij)

Na zdjęciu: Przedszkolaki powitały lato.

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

madka
2019-06-06 12:36:15
jest to przykład bezinteresownej przyjemności jaką sprawia przebywanie z dziećmi, rozumienie ich i dawanie im radości. Pan ten zaszczepia w dzieciach sport, wielokrotnie dawał szansę "złym " dzieciom, motywował i pomagał. Dzieci lgną do niego, wystarczy przyjść na jego zajęcia, specjalnie przychodzą starzy wychowankowie, dorosłe już prawie chłopy i kobity aby pogadać. Pamięta ich wszystkich, ich imiona. Takich ludzi trzeba cenić nagradzać. Dzieję panie Grzegorzu moi synowie pana uwielbiali, do dziś pana wspominają, szanują.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA