Wtorek 07 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Przeczytaj i podaj dalej! Wymiana książek w Outlet Parku

Data publikacji: 2021-10-23 20:34
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-23 20:34
Przeczytaj i podaj dalej! Wymiana książek w Outlet Parku
Podczas otwarcia strefy wymiany książek aktor Konrad Pawicki czytał dzieciom fragmenty "Nowych Przygód Mikołajka". Fot. Outlet Park Szczecin  

Strefa bookcrossingu została otwarta w Outlet Parku przy ul. Struga w Szczecinie. Jest prowadzona w partnerstwie z Książnicą Pomorską.

Strefa znajduje się w części gastronomicznej centrum, tuż przy wejściu do Kina Helios.

- Akcją wymiany książek chcemy promować czytelnictwo i pokazywać, że czytanie jest modne - mówi Joanna Dybowska manager ds. marketingu Outlet Park Szczecin. - Wspólnie z Książnicą Pomorską zadbamy o to, aby zarówno starsi, jak i młodsi czytelnicy znaleźli tu coś dla siebie i miło spędzili czas.
 
W otwarciu strefy udział wzięły dzieci z SP nr 37. Fragmenty "Nowych przygód Mikołajka" przeczytał im aktor Konrad Pawicki.

Każdy, kto posiada w swojej domowej bibliotece przeczytane tytuły, może przynieść je do centrum i bezpłatnie wymienić na inne książki. Z bookcrossingowego regału można zabrać tyle samo książek, ile przynieśliśmy. W akcji biorą udział książki niezniszczone i kompletne.

(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czytelnik
2021-10-23 21:37:57
Świetna inicjatywa! W takich biblioteczkach naprawdę czuć powiew wolności. Przekrój książek jest jak nasze społeczeństwo, pomimo różnic czytamy w tym samym języku (choć w innych językach też widywałem książki). Sam w ten sposób wymieniłem masę książek i jestem niezwykle szczęśliwy gdy "moja" książka znika i znów się pojawia po pewnym czasie na regałach - znaczy system działa!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA