Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

Przebudowa ul. Huculskiej za półmetkiem

Data publikacji: 23 sierpnia 2019 r. 09:48
Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r. 15:48
Przebudowa ul. Huculskiej za półmetkiem
 

Przebudowa ul. Huculskiej w Szczecinie jest już bardzo zaawansowana. Gotowa jest większość nawierzchni i miejsc postojowych.

Wykonana już została nawierzchnia ulicy Pancernej od ul. Artyleryjskiej do ul. Huculskiej wraz z miejscami parkingowymi. Gotowa jest także nawierzchnia ul. Huculskiej od ul. Pancernej do łącznika, a także nawierzchnia łącznika ul. Pancernej od ul. Artyleryjskiej do ul. Huculskiej. Wykonawca zrealizował również większość prac przy budowie murów oporowych.

Obecnie na budowie trwa wykonywanie stabilizacji oraz podbudowy ul. Huculskiej od łącznika do ul. Ciesielskiej. Jednocześnie na bieżąco, w miarę postępu prac, prowadzona jest przekładka gazociągu niskiego ciśnienia.

Inwestycja obejmuje: przebudowę ulicy Huculskiej (od ul. Ciesielskiej do ul. Pancernej); przebudowę ulicy Huculskiej Bocznej; przebudowę ulicy Pancernej (od ul. Huculskiej do ul. Artyleryjskiej). Wybudowana zostanie nawierzchnia z kostki betonowej, powstaną nowe chodniki, pobocza, miejsca parkingowe. Pracami objęta będzie również kanalizacja deszczowa i sanitarna.

Wykonawcą jest KRISTONE Krystian Suda. Koszt prac to ponad 3,1 mln zł. Inwestycja powinna być gotowa w tym roku.

(g)

Fot. UM

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA