Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Promyki i bańki na jarmarku [GALERIA]

Data publikacji: 2017-05-06 19:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:40
Promyki i bańki na jarmarku
 

W sobotę 6 kwietnia w szczecińskiej parafii pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP na Pomorzanach odbył się III Jarmark Józefowy.  Było wiele atrakcji, nie tylko dla dzieci - choć to one były najważniejsze - ale także dla osób w każdym wieku.

Jarmark rozpoczął się mszą świętą i trwał ponad pięć godzin. W programie imprezy były konkursy z nagrodami: biblijne i rysunkowy oraz kulinarny, którego efektów każdy mógł osobiście skosztować. W ofercie konkursowej przeważały słodkie wypieki - choć były też sałatki. Dla bardziej głodnych po drugiej stronie kościoła rozpalono grille z karkówką, kaszanką i innymi specjałami. Była też wata cukrowa i prażona kukurydza.

Dzieci mogły się bawić z klaunami, malować twarze, strzelać do celu i puszczać mydlane bańki oraz zjeżdżać i skakać po wielkich dmuchanych zabawkach.

Pobliski Zespół Szkół Rzemieślniczych z ul. Chmielewskiego przygotował zaś stoisko fryzjerskie, gdzie nie tylko można się było ostrzyc i uczesać, ale też ufarbować włosy oraz dokładnie zbadać ich stan. Porad udzielał logopeda.

Specjalną atrakcją okazał się zaś koncert zespołu wokalnego „Promyki Jezusa Miłosiernego” z sąsiedniej parafii pw. Matki Bożej Jasnogórskiej na Wzgórzu Hetmańskim. (mij)

Na zdjęciu: Na sobotnim Jarmarku Józefowym na Pomorzanach było wiele atrakcji.

Fot. Dariusz GORAJSKI

!ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z JARMARKU JÓZEFOWEGO

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA