wtorek, 21 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Próbny przejazd do Głębokiego

Próbny przejazd do Głębokiego [GALERIA]

Próbny przejazd do Głębokiego
Data publikacji: 2019-02-14 14:10
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:09
Wywietleń: 1510 375823

Na piątek (15 lutego) zaplanowano, że na swoje trasy do Głębokiego wrócą tramwaje linii 1 i 9. Po nowym torowisku na będącym w budowie rondzie u zbiegu al. Wojska Polskiego z ul. Szafera i Arkonskiej przejechał pierwszy tramwaj. Jazdy próbne w obecności przedstawicieli spółki Tramwaje Szczecińskie, ZDiTM oraz wykonawcy prac przeprowadzono dwukrotnie.

Tekst i fot. ToT

Próbny przejazd do Głębokiego Próbny przejazd do Głębokiego Próbny przejazd do Głębokiego Próbny przejazd do Głębokiego Próbny przejazd do Głębokiego Próbny przejazd do Głębokiego

Komentarze

Czytelnik
Jak widzę i słyszę te stare zdezelowane o kwadratowych kołach klamoty,to właśnie nowo oddane torowisko długo miastu nie posłuży.Te tramwaje przeryją i zniszczą szybko całą sieć-zarówno naziemną jak i podziemną.Tak jak degradują-niszczą inne ulice.
2019-02-14 21:18:06
Tomek
Te rozjazdy są ciekawe. Ale praktycznie nie może byc przy nich przystanków
2019-02-14 21:13:36
Ja
Czy tramwaje muszą być tak brudne?
2019-02-14 18:34:01
@ Ciekawe
Zadzwoń do nich i spytaj
2019-02-14 17:54:57
@Do ciekawe
Ja wyciągam wnioski, ty nie myślisz. Ze zdjęć jasno wynika, że miedzytorze wokol placu jak i jego wnetrzu jest do wyasfaltowania. Do jutra zdarza to zrobich?
2019-02-14 17:15:32
Do ciekawe
Czytaj ze zrozumieniem! To tramwaje wracaja na linię nie ruch kołowy.Jak puszczą ruch drogowy to bedzie asfalt
2019-02-14 16:14:21
Ciekawe
... kiedy to wyasfaltują ? Walcem będą jeździć między kursującymi tramwajami?, w nocy?, czy znów wstrzymają kursowanie tramwajów do głębokiego na dłużej niż jeden dzień ?
2019-02-14 15:22:59