środa, 05 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Prezydent Andrzej Duda na Pomorzu Zachodnim. Odwiedzi Łobez, Stargard i Myślibórz

Prezydent Andrzej Duda na Pomorzu Zachodnim. Odwiedzi Łobez, Stargard i Myślibórz

Prezydent Andrzej Duda na Pomorzu Zachodnim. Odwiedzi Łobez, Stargard i Myślibórz
Data publikacji: 2020-07-02 10:21
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-03 19:49
Wywietleń: 1019 462929

W czwartek (2 lipca) prezydent RP Andrzej Duda ponownie spotka się z mieszkańcami naszego regionu. Swoją wizytę na Pomorzu Zachodnim rozpoczął już o godzinie 10 od Parku Miejskiego w Łobzie.

Kolejnym punktem odwiedzin będzie Stargard w którym ma pojawić się o godz. 11:30. Potem Andrzej Duda ma w planie spotkanie w Myśliborzu około godz. 14.15.

(isz)

Fot. Dariusz GORAJSKI (arch.)

Komentarze

Uwaga , uwaga !!!
Głos oddany na Trzaskowskiego to głos stracony dla Polski
2020-07-03 19:22:52
Wawrzek
@Wawrzek "To w PiSie jest tylu Niemców? Nie wiedziałem." Co metoda na Nitrasa w żywe oczy?, Niemiec jeżeli nie jest w mundurze feldgrau to nie jest tak szkodliwy, gorzej z folksdojczem, który "w imieniu" Niemca obrabuje, zamorduje i opluje ba nawet powie że ofiara sama się katuje.
2020-07-03 14:55:40
@Wawrzek
To w PiSie jest tylu Niemców? Nie wiedziałem.
2020-07-03 10:54:09
brawo omc przezydent
Pan kandytat na prezydęta odłosił nastęny sukces, starał się i obniżył podatek VAT na musztardę z 23 do 5 %. Znajomy zaraz wyliczył, że przy grilowaniu rodzina może zaoszczędzić rocznie 53 grosze. Zbawca narodu obniżył też podatki na owoce egzotyczne. Kolega Cieszył się niezmiernie bo w Biedronce wykorzystano okazję i bez kosztowo natychmiast zrobiono promocję na banany (owoce egzotyczne). Na złość PO w końcu podniesiono VAT na maxa, na krewetki i inne owoce morza. Co sie będą za nasza 500+ obżerać ośmiorniczkami i innymi ślimakami. Do grila i zwyczajnej z musztardą jak narodowa tradycja każe - marsz!
2020-07-03 10:01:36
Duda podpisał ustanowienie nowego podatku
Od 1 lipca wszedł podatek od Netflixa - wszyscy Polacy zapłacą drożej za oglądanie filmów i seriali.
2020-07-03 09:12:18
Wawrzek
@Wawrzek cyt. "Niestety Gryfia nie uratowała się przed zniszczeniem przez furiatów z PiS. Jest obecnie na skraju bankructwa." - Widać Niemcy i ich opcja w Polsce nadal dokładnie pilnuje swojego interesu
2020-07-03 08:21:01
@Wawrzek
Niestety Gryfia nie uratowała się przed zniszczeniem przez furiatów z PiS. Jest obecnie na skraju bankructwa.
2020-07-03 07:55:44
@@Hej
Oczywiście, że nie. Po co narażać się na niewygodne pytania, jak można debatować w szczujni TVP, znając wcześniej wszystkie pytania, które są totalnym atakiem na przeciwnika.
2020-07-03 07:48:18
do wixi
Bzdura. Dopiero pisowski Fundusz Mars doprowadził ST3 do bankructwa. Przedtem to była dochodowa firma.
2020-07-03 07:32:08
Do @Hej
To Amerykanie są antypolscy? Przecież TVN stacja amerykańska. Gratuluję logicznego myślenia.
2020-07-03 01:01:51
@Hej
Chyba nie sądzisz, że Prezydent Polski pójdzie na "debatę" do antypolskich lewicowych szczujni, wtedy kiedy one będą chciały.
2020-07-02 23:29:22
krotko
Nitras/który robi za ochraniarza teczowego Rafala/dzisiejszym zachowaniem potwierdzil ,ze nie wierzy w wygrana.Dlatego pobrudzil sobie nosek na bialo.
2020-07-02 23:04:41
wuzelenitrasa
"da,da , da" Szpitalami i powiatem myśliborskim rządzi PO- ile by kasy nie wpakował zawsze będzie mało i blisko dna.
2020-07-02 23:03:38
Wawrzek
Do Jawornika Polskiego, Kańczugi i Hadlii Szklarskich (moich nieodległych stron) zjechał Trzaskowski - po jego wyjeździe natychmiast rozpoczęła się niszcząca nawałnica, którą w części pokazała TVP. Po nawałnicy zajechał Kandydat Duda z Wozem strażackim na pomoc oraz Wojewodą dla udzielania pomocy poszkodowanym. Taka to różnica w działaniu kandydatów. Kto che nawałnicy niech głosuje na Trzaskowskiego
2020-07-02 22:32:21
Mlodziez ze Stargardu
Jestem bardzo dumna- jestescie przyszloscia naszego miasta.Nie dajcie sie omamic obietnicami bez pokrycia.
2020-07-02 22:27:01
Wawrzek
Jakim cudem Gryfia uratowała się przed totalnym zniszczenie furiatów z PO-PSL
2020-07-02 22:25:04
wixi
bo skarb Państwa przejął bankruta, firmę którą do bankructwa doprowadziła PO i Nienmcy
2020-07-02 22:21:52
Stargard
Moze szerzej o wizycie Dudy....
2020-07-02 22:02:50
Hej pisiorki
Dlaczego Duda przestraszył się debaty wyborczej z Rafałem Trzaskowskim? Bał się trudnych pytań o łamanie Konstytucji, pełną służalczość wobec Kaczyńskiego, czy o to dlaczego uniewinnił pedofila?
2020-07-02 20:37:44
@POdatek katastralny trzaskowski, Klara, Wawrzek i inni sekciarze PIS
OTO wasi fachowcy np:Stocznia Gryfia i Zaręba ( który nie dostał się do Sejmu)pozywa w Radiu Szczecin p. Zachorskiego .. Odpowiedź pozwanego : Oj jak ja się cieszę. Ja bym tego jednak nie traktował poważnie bo informacje o oddaniu sporawy do sądu podawało Radio Szczecin. Niestety, ale to publiczne Radio Szczecin ma ostatnio same problemy z podawaniem jakichkolwiek informacji mających związek z rzeczywistością, a redaktor Szymańczyk osiągnął już moralne dno pozwalając Zarembie na publiczne plucie za publiczne pieniądze w publicznym radio min na Pana Marszałka i wielu zacnych ludzi. Mój "szambonurek" to pikuś - wszak grzebie się w tym pisowskim szambie niemal codziennie. Niestety nad czym ja ubolewam, to radio zwie się Radiem Szczecin. Pozywała mnie blond "piękność" z PIS i to na otwarcie swojej na szczęście nieudanej kampanii do Senatu. Podobnież pozywał mnie PŻM i Brzezicki - nawet informacja o tym wysłaniu usłużny i dyżurny Gogol wysłał na statki PŻM. No i nic. Żeby było jasne to jest po prostu propaganda i retoryka wyborcza. Krzyś chciał zabłysnąć w trakcie kampanii A. Dudy. Nie wiem co ja w sobie mam, że co kampania to tego Zahorskiego propagandowo PIsiory do sądu podają :-) Ile to już Krzyś obietnic nie składał i żadnej nie nie dotrzymał. Przepraszam, że nie wierzę Zarembie w ten pozew. Jakby był to już dawno TVP i Radio Szczecin by opublikował jego treść. A tu nic. Cicho. To taki pozew widmo :-) Strachy na lachy :-) Jak te promy co je Zaremba z Witt oraz Gróbarczykiem budowali, budują i będą budować :-) Ten pozew to jak ta dokumentacja techniczna do promów co to jej nigdy ie było nie ma i nie będzie.
2020-07-02 20:18:00
@podatek katastralny
Po co kłamiesz? Rafał Trzaskowski wyraźnie zapowiedział że zawetuje każdą próbę podwyższenia lub utworzenia jakiegokolwiek nowego podatku.
2020-07-02 19:41:50
do Wixi
Bo ST3 należy do Skarbu Państwa i rząd PiS jest za ten zakład pracy odpowiedzialny.
2020-07-02 19:37:03
POdatek katastralny trzaskowski
Uwaga na trzaskowskiego ,chce podwyższyć podatek od nieruchomości, wczoraj to powiedział w szczecinku.Powiedział że władza centralna nie może ograniczać samorządów w działaniu .TrzSkowski jest twórcą Związku miast polskich i stworzył 21 postulatów. 12 postulat brzmi Samodzielność samorządów w zakresie podat-ków lokalnych oraz działalności gospodarczejW celu realizacji zadań wskazanych przez mieszkańców samorzą-dy muszą mieć prawo do samodzielnego kształtowania polityki podatkowej, o czym stanowi art. 168 Konstytucji RP. Należy znieść maksymalne/minimalne stawki podatków lokalnych, narzucane samorządom ustawowo przez władze centralne. Podatek katastralny to podatek od wartości nieruchomości zazwyczaj jest to 0,5 do 1 % płaconego co rok który zastąpiłby podatek który dla zwyklego mieszkania wynosi dzisiaj ok 50 -100 zł w zalezności od powierzchni.0,5 -1 % dla najtańszych mieszkań np 200 000 zł to 1000 - 2000 zl .Mozna go nieppłacić ale z czasem nieruchomość przechodzi na rzecz gminy.
2020-07-02 15:57:12
Wixi
"bilu"- a dlaczego Prezydent ma ratować niemiecką spółkę o dziwnych działaniach finansowych i od początku niewypłacająca pracownikom zarobków?.
2020-07-02 15:09:26
To bardzo wazne
chcesz być zrobiony w wała głosuj na Rafała PO=SLD strategia Trzaskowskiego jest błędna i nie wiarygodna
2020-07-02 14:57:06
krótko
Ten człowiek kompromituje Polskę, jest nieobyty i nie zna języków obcych. Duda musi odejść.
2020-07-02 14:22:39
My Polacy mówimy tak
kto Polskę kocha i szanuje , ten na Andrzeja Dudę głosuje ! BRAWO !!!
2020-07-02 13:51:40
alex
Nawet najbardziej zakłamana i stronnicza telewizja TVP przyznaje, że Duda ma jedynie niewielką przewagę nad Trzaskowskim, co w rzeczywistości oznacza, że Trzaskowski w II rundzie wygrywa.
2020-07-02 13:47:39
Kamila
Konfederacja nie może się opędzić od zalotów PO.Śmiechu warte te ich umizgi.Przebierają nóżkami po władzę,wyciągają spocone rączki nawet Tusk się obudził i prosi o pomoc Konfederację.Na próżno liczą że społeczeństwo ma krótką pamięć.Suweren ma pamięć jak słoń,pamiętamy te krzywdy
2020-07-02 13:35:14
bilu
Duda, miej odwagę i przyjedź do nas do ST3. Zobacz co Twój koleżka Morawiecki zrobił z prężnie funkcjonującą kiedyś fabryką podstaw do elektrowni wiatrowych.
2020-07-02 13:33:53
Lud zachodniopomorski
NIE TRZASKAĆ PROSZĘ, BO MOŻNA SIĘ PRZYTRZASNĄĆ NA 5 LAT.
2020-07-02 13:33:22
weger
Nigdy nie zagłosuję na człowieka, który uniewinnia ludzi gwałcących dzieci.
2020-07-02 13:29:44
nic mu to nie pomoże
Duda już wie że przegrał. Tylko sfałszowanie wyborów przez rząd PiS może mu uratować posadę.
2020-07-02 13:23:14
da,da , da
W mysliborskim powiecie są dwa zbankrutowane szpitale w Dębnie i Barlinku. Może by lepiej morawiecki przyjechał i jakieś kartony obietnice dał. Szpital w Dębnie przed poprzednimi wyborami miał wyleczyć z długów Błaszczak i jego MSWiA ale się wycofał bo wybory wygrali, a głupole z Debna i popegerowskich wiosek dalej na nich będą głosować. da, da da, duda da, - g. da bo już nie ma, A my wszyscy bedziemy spłacać co dał, dał, dał.
2020-07-02 13:18:56
@ Kazik z Chikago
Czaska rozmawiał z Sorosem a myślał że z Obamą no jak zawsze błądzi
2020-07-02 13:13:06
Mieszkaniec
W stargardzie zajrzy do schronu dla czarnych pedofilow widac lubi te klimsty
2020-07-02 12:53:08
ehh
Promu nie ma, stoczni nie ma, tunelu pod Świną nie ma - tyle zostało z obietnic oszusta Dudy dla regionu Pomorza Zachodniego.
2020-07-02 12:52:05
Klara
W Stargardzie tłumy ludzi,jest moc i jest potęga.Zapowiadamy że nie wolno dopuścić do władzy ludzi którzy już raz oszukali z podniesieniem wieku emerytalnego.I pamiętajmy co roku budżet tracił 50 mld zł,kto wie gdzie są teraz te pieniądze? Po 2015 wiemy gdzie są - są w naszym budżecie i w naszych kieszeniach.Kieszeniach Polek i Polaków,służą rodzinom i rozwojowi dzieci.I tak ma być dalej! Bo tego chce suweren,suweren chce uczciwego i mądrego rządzenia
2020-07-02 12:47:05
Urban
Ostry cień mgły skrywa kandydaturę Rafała Trzaskowskiego. Demobilizacja postępuje
2020-07-02 12:42:29
xyres
Mam nadzieję że to już ostania wizyta Maliniaka jako prezydenta w naszym regionie. Zamiast jeździć po Polsce powinien raczej skupić się na pakowaniu swoich rzeczy z Pałacu Prezydenckiego,żeby zrobić miejsce dla nowego prezydenta.
2020-07-02 12:41:04
Wawrzek
Bardzo dobre wystąpienia. Pan Prezydent powinien zapowiedzieć odbudowę Koleji i Przemysłu zniszczonego w tym Regionie przez PO-SLD-SDpl-PSL , głównie Stoczniowego i Przetwórstwa żywności zwłaszcza ryb. Coś "Baron" zachodniopomorski, który z senatorem Misiakiem dzielił Stocznie na parcele przycichnął. Odzyskać ustawowo Ziemię rolniczą od obcych. Samorządom ziemię tylko dzierżawić bez możliwości sprzedaży. Zakończyć samowolę Samorządów wprowadzić pełną kontrolę. Komisje rewizyjne podporządkować RIO.
2020-07-02 12:31:54
Inwestor Katarski
Brawo Duda,ale strachu napędza kampania Dudy pełna dynamiki wręcz to eksplozja dynamiki. Idzie ku dobremu,będziemy mieli prezydenta który dba o Polskę i Polaków a nie gotuje bigos pod tęczą
2020-07-02 12:29:59
rozczarowana
W pierwszej turze głosowałam na prezydenta Andrzeja Dudę, ale jak się dowiedziałam że uniewinnia pedofilów, postanowiłam nie iść już na wybory wcale. Cenię jego dotychczasowy dorobek, ale nie mogę poprzeć człowieka, obojętnego na krzywdę dzieci.
2020-07-02 12:27:54
Terens
Proponuję żeby wpadł do Szczecina i odwiedził fabrykę ST3 doprowadzoną do bankructwa przez ekipę Morawieckiego. Ciekawe czy miałby odwagę spojrzeć tym ludziom prosto w oczy.
2020-07-02 12:18:00
Andrzej Du_a
Duda to zwykły tchórz. Wystraszył się debaty telewizyjnej z Rafałem Trzaskowskim. Wie że w starciu na rzeczowe argumenty nie ma żadnych szans.
2020-07-02 12:13:31
czas
Czy Duda wytłumaczy mieszkańcom Pomorza Zachodniego dlaczego uniewinnił człowieka, który zgwałcił dziecko? Czy to jego nowa doktryna że będzie teraz uniewinniał pedofili?
2020-07-02 12:09:48
Kazik z Chicago
Trzaskowski się chwali rozmową z Obamą.Mam nadzieję że tematem rozmowy jeśli nie było to avatar była sprawa tzw. polish death camps.Czyli polskich obozów śmierci którym to określeniem publicznie operował Obama. Mam nadzieję że także Trzaskowski się dowiedział czy Obamowa ugotowała w końcu swojemu mężowi bigos według przepisu Bronka Komorowskiego.
2020-07-02 12:06:48
wynocha
Niech on wreszcie przestanie się tu kręcić. Nikt tu nie chce tego oszusta Dudy.
2020-07-02 12:02:24
obniżka VAT
Dlaczego rządy PO podwyższały VAT bo miały dziurawy budżet i podwyższały stawki na ubranka dziecięce a teraz można opracować nową matrycę VAT korzystną dla obywateli? Dobrze że teraz lepiej się rządzi Polską tylko nie rozumiem dlaczego tak się gryzą w PO,dzisiaj Szłapka mówił w mediach że Trzaskowski to tchórz.Szkoda ze padają takie słowa
2020-07-02 11:59:44
Brawo Duda
Powiększa się przewaga Andrzeja Dudy nad nieudacznikiem z Warszawy.Schetyna pracuje w powiatach bo tam leży zwycięstwo mówi wszystkim dookoła.No ale PO zwijało powiaty,likwidowało poczty,szpitale, sanepidy i komisariaty policji.Nie ma co szukać w powiatach
2020-07-02 11:46:17
śródmieście
Dobrze że w regionie jest Andrzej Duda, popieramy reelekcję prezydenta który sprawdził się w działaniach dla Polski.
2020-07-02 11:40:30
wyPAD 2020
no to jeszcze na stocznie zapraszamy do zdjęcia ze stępką... chociaż nie, bo ktoś zada pytanie, a nie będzie miał na kartce odpowiedzi i się zaiwiesi i ksieciunio kaczor będzie zły.
2020-07-02 11:24:46