Poniedziałek 26 września 2022r. 
REKLAMA

Prezentacja projektu „I love Poland”

Data publikacji: 2018-09-28 23:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:21
Prezentacja projektu „I love Poland”
 

W sobotę (29 września) w Szczecinie na Łasztowni, przy ul. Tadeusza Wendy 6, odbędzie się prezentacja załogi i jachtu „I love Poland”. Oficjalnej inauguracji projektu Polskiej Fundacji Narodowej towarzyszyć ma piknik rodzinny. Początek o godz. 11.

– „I love Poland” to projekt sportowy o wymiarze edukacyjnym, mający na celu wyszkolenie młodego pokolenia żeglarzy regatowych – informuje PFN. – Dzięki temu jacht z polską załogą będzie mógł wziąć udział w najbardziej prestiżowych regatach świata. Tego rodzaju wydarzenia przyciągają uwagę wielu tysięcy widzów, transmitowane są na cały świat przez największe stacje telewizyjne. Relacje z regat są zamieszczane na najważniejszych portalach internetowych. „I love Poland” będzie się pojawiał w portach na całym świecie i tam promował Polskę.

Fundacja zapowiada, że podczas inauguracji projektu swoją premierę mieć będzie również piosenka skomponowana przez Dominika „Donia” Grabowskiego. Utwór „Od Urodzenia W Sercach #Niepodległa” został przygotowany z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zaplanowano m.in. koncert artysty, który wystąpi wraz z kapralem Tomaszem Rożniatowskim, weteranem rannym w 2011 r. podczas służby w Afganistanie. W programie spotkania jest również koncert zespołu założyciela i lidera legendarnej grupy TSA Andrzeja Nowaka – „Złe Psy”.

(isz)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

;/
2018-09-29 08:47:14
A kiedy wodowanie kawałek dalejniewidzialnych promów i łodzi podowodnych ?w gryfii prezesa wyrzucili, sie dzieje oj sie dzieje
Brawo
2018-09-28 23:51:29
I tak trzymac oraz stopy wody pod kilem...!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA