Środa, 29 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Prace na ul. Santockiej. Zmiany w organizacji ruchu i trasach autobusów

Data publikacji: 14 lipca 2019 r. 23:33
Ostatnia aktualizacja: 19 października 2019 r. 12:05
Prace na ul. Santockiej. Zmiany w organizacji ruchu i trasach autobusów
 

W związku z pracami przygotowawczymi do wymiany nakładki na ulicy Santockiej w Szczecinie od poniedziałku (15 lipca) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej i organizacji ruchu.

 - Do odwołania zostanie wyłączony z ruch dla autobusów komunikacji miejskiej odcinek jezdni ul. Santockiej od skrzyżowania z ul. Świerczewską do skrzyżowania z ul. Ku Słońcu - Hanna Pieczyńska, rzeczniczka Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. - Na czas trwania prac ul. Piękna staje się jednokierunkowa, ruch pojazdów odbywać się będzie od ul. Ku Słońcu w kierunku ul. Świerczewskiej. Etap przygotowawczy zakłada regulację wpustów deszczowych.

Zmiany w kursowaniu komunikacji:

* Linia 67 – kursuje od przystanku ,,Karola Miarki’’ ulicami: Ku. Słońcu, Piękną, Świerczewską, Santocką i dalej swoją trasą. Na czas objazdu przystanek ,,Piękna’’ zostanie przeniesiony na ul. Piękną na wysokości posesji nr 7.

* Linia 529 - jadąc w kierunku ,,Pl. Rodła’’ kursuje od przystanku ,,Santocka’’ ulicami: Świerczewską, Karola Miarki, Ku. Słońcu i dalej swoją trasą. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie objazdu. Linia jadąc w kierunku ,,Jaworowej’’ kursuje od przystanku ,,Szkoła Salezjańska’’ ulicami: Ku. Słońcu, nawrót na skrzyżowaniu z ul. Karola Miarki, Piękną, Świerczewską i dalej swoją trasą. Na czas objazdu przystanek ,,Piękna’’ zostanie przeniesiony na ul. Piękną na wysokości posesji nr 7.

(g)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Hanka
2019-07-15 09:27:03
Bo tak chcę i co mi zrobicie-? ;-)
Alicja
2019-07-15 08:28:29
Najlepiej zamknijcie od razu całe miasto, będzie super. Dlaczego w Szczecinie nic nie kończą o czasie a rozpoczynają remonty kolejnych ulic jeden po drugim. Arkońska remont, Wojska Polskiego remont, Słowackiego remont, Krzywoustego/Boh Warszawy remont, czy komuś tam przygrzało? Skończcie jedną ulice i zacznijcie kolejną a tak to wszędzie rozgrzebane a końca nie widać i paraliż komunikacyjny miasta na maksa.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA