Środa 20 października 2021r. 
REKLAMA

Pożar w Borzysławcu. Ogień strawił sklep spożywczy

Data publikacji: 2019-12-30 10:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-30 18:47
Pożar w Borzysławcu. Ogień strawił sklep spożywczy
 

Niewiele po nocnym pożarze zostało ze sklepu spożywczo-przemysłowego, działającego w Borzysławcu pod Goleniowem. Budynek jest kompletnie zniszczony.

Obiekt ten stanął w płomieniach w poniedziałek (30 grudnia) około godziny 3.30. Na miejscu szybko pojawili się strażacy, niewiele mogli już jednak zdziałać, by uratować i wolnostojący sklep, i znajdujące się w nim mienie.

– Gdy na miejsce dojechał pierwszy zastęp, palił się już w zasadzie cały dach, działania wyglądały więc tak, że zabezpieczono miejsce zdarzenia i podane zostały trzy prądy wody – informuje Dariusz Schacht z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie. – Przyczyn pożaru jeszcze nie ustaliliśmy, bo ciężko wnioskować czy było to jakieś zwarcie, czy poszło od pieca, czy też było to podpalenie. Wiadomo tyle, że dach spłonął doszczętnie, udało się uratować część artykułów spożywczych, ale budynek będzie wymagał bardzo poważnego remontu.

Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach. Postępowanie w sprawie przyczyn pożaru prowadzić będą policjanci z Goleniowa.

(lbp)

Fot. KP PSP w Goleniowie

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ