Poniedziałek, 04 marca 2024 r. 
REKLAMA

Poszukiwany wpadł podczas kontroli na granicy. Grzechów było więcej

Data publikacji: 09 kwietnia 2020 r. 12:05
Ostatnia aktualizacja: 09 kwietnia 2020 r. 21:08
Poszukiwany wpadł podczas kontroli na granicy. Grzechów było więcej
 

Pełniący służbę na przejściu granicznym funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód osobowy, przekraczający granicę polsko – niemiecką. Jak się później okazało, kierujący nim 29-latek był poszukiwany oraz miał jeszcze inne grzechy na sumieniu.

- Po wprowadzeniu do naszych systemów prawdziwych danych mężczyzny, okazało się, że jest on poszukiwany aż czterema podstawami poszukiwawczymi do odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów - poinformowała rzecznik prasowy KMP w Szczecinie.

Nerwowe i agresywne zachowanie mieszkańca województwa warmińsko – mazurskiego wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że mężczyzna może przewozić substancje lub przedmioty zabronione. Podejrzenia były uzasadnione – funkcjonariusze w pojeździe znaleźli narkotyki. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Od kierującego pobrana została krew do badań. Trafił on do policyjnego aresztu. Za wszystkie popełnione czyny odpowie przed sądem.

(ip)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

idioci sa w srod nas jednak
2020-04-09 20:50:06
idiota pijany poszukiwany z trawa smiga przez granice albo leb zryty dokumentnie albo polskie prawo jest do dooopy i gosc sie smieje w twarz wszystkim
Mój szacunek i uścisk ręki Mariuszowi Ciarce - Rzecznikowi KG Pol. za pokazanie jak policja ma postępować
2020-04-09 15:00:34
z warcholstwem jeli tacy nie reagują choć by na najmniejszą sugestię policji. Brawo Hiszpańska Policja!!! (można zobaczyć na Onecie).

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA