środa, 27 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pościg i kolizja z radiowozem

Pościg i kolizja z radiowozem

Pościg i kolizja z radiowozem
Data publikacji: 2015-12-18 17:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:49
Wywietleń: 1538 63515

Pijany 25-letni kierowca vw golfa, uciekając przed kontrolą drogową, spowodował kolizję z policyjnym radiowozem. Mężczyzna, który nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów, przebywa już w areszcie.

Policjanci z „drogówki", podczas wieczornego patrolu na ul. Bydgoskiej w Stargardzie, dostrzegli vw golfa, którego kierowca nie panował nad pojazdem.

- Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że mimo wyraźnych sygnałów, młodzieniec za kierownicą gwałtownie przyspieszając i wyprzedzając jadące przed nim pojazdy, usiłuje uniknąć kontroli - twierdzi podkom. Łukasz Famulski ze stargardzkiej KPP. - Pościg zakończył się kilka minut później w okolicy Tychowa, gdzie kierowca golfa z polnej drogi najpierw wjechał w pole, a później zjechał do rowu. Tam jednak interwencja się nie zakończyła, bo kierowca auta oraz dwóch jego pasażerów, rzucili się do pieszej ucieczki.

Mimo ciemności i padającego deszczu, policjantom udało się jednak dogonić uciekających mężczyzn. Kierujący autem 25-letni mieszkaniec Suchania, nie posiadał uprawnień do kierowania, a w organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu. Już wcześniej notowany był także m.in. za włamania, kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ponadto w trakcie ucieczki spowodował również kolizję z radiowozem. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem. (gra)

Komentarze

Poscig
Ciekawi mni, kto spowodowal wypadek bo te 0,5 prom nie jest duzo. W usa wiekszosc wypadków takze smiertelnych powoduja scigacze. Dochodzenia jeszcze nie bylo ale winni juz sa.
2015-12-19 11:44:47
Niedźwiedzianin
Częstsze patrole skierować na wieś : gotowce do "raportu" : nachlani piesi bez odblasków , psy bez smyczy o kagańcu nie wspominając,wyrzucane śmieci do rowu, lasu ..po więcej przykładów proszę o kontakt..
2015-12-18 19:45:52

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie