czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Porządki po awarii i ograniczenia

Porządki po awarii i ograniczenia

Porządki po awarii i ograniczenia
Data publikacji: 2016-09-20 10:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:10
Wywietleń: 1238 155663

Co najmniej do wtorkowego wczesnego popołudnia potrwa usuwanie skutków weekendowej awarii wodociągowej w rejonie skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ul. Traugutta w Szczecinie. Przejazd  jezdnią alei w kierunku Głębokiego jest możliwy lewym pasem i wjazd w nią lewoskrętem od ul Traugutta.                                                    

Na przywrócenie tam w pełni normalnego ruchu kierowcy jeszcze jednak trochę poczekają. Do czasu usunięcia wykopu na prawym pasie  jezdni alei Wojska Polskiego tuż przed przejściem dla pieszych na przystanki tramwajów linii 1 i 9. Tam do rana (jak widać na zdjęciach) była wciąż jama z przygotowanym piaskiem do wypełnienia i zagęszczenia go w gruncie pod jezdnią.

Przypomnijmy, że od poniedziałkowego popołudnia całkowicie zablokowany został przejazd tym odcinkiem alei Wojska Polskiego w kierunku jeziora Głębokie po tym, jak woda podmyła spory fragment jezdni. Wcześniej, tj. już od soboty brygady Pogotowia ZWiK usuwały awarię. Wykopy były aż trzech miejscach: właśnie na prawym pasie nitki jezdni w kierunku Głębokiego, na wysokości przejścia  dla pieszych przy ul. Traugutta i nieco dalej przy jednej z posesji.

W poniedziałkowe popołudnie trzeba było na dobre wyłączyć pas jezdni alei z lewoskrętem w nią z ul. Traugutta, bo pojawiły się pod jej podbudową kolejne ubytki, wypłukane przez wodę. Do godziny 21 zamknięty był więc przejazd, by skuć asfalt i rozebrać podbudowę z kostki brukowej, a następnie utwardzić na nowo grunt. Dziś od rana trwają porządki i wylewanie nowej nakładki na jezdni. 

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

 

 

 

Porządki po awarii i ograniczenia Porządki po awarii i ograniczenia Porządki po awarii i ograniczenia Porządki po awarii i ograniczenia

Komentarze

Po sąsiedzku
Ogromnie jestem ciekaw jak ten fragment jezdni będzie wyglądał po naprawie.Jak nasi "specjaliści" od wypełniania ubytków w jezdni do tego typu napraw podchodzą,mieliśmy okazję nie raz się przekonać.Proszę Kurier24 aby umieścił materiał na swojej stronie z naprawy tego fragmentu jezdni
2016-09-20 10:41:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy