Poniedziałek, 04 marca 2024 r. 
REKLAMA

Pomogli dotrzeć do szpitala ukąszonej przez owada kobiecie

Data publikacji: 02 września 2019 r. 10:42
Ostatnia aktualizacja: 02 września 2019 r. 18:31
Pomogli dotrzeć do szpitala ukąszonej przez owada kobiecie
 

Policjanci z wałeckiej drogówki eskortowali do szpitala mieszkankę powiatu złotowskiego. Ukąszona przez owada pasażerka samochodu potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej.

Informację o 58-letniej kobiecie, która została ukąszona przez owada otrzymał dyżurny jednostki w Wałczu od jednego z członków jej rodziny. Poszkodowana była już w drodze do szpitala, ale ze względu na to, że od lat jest uczulona na jad owada, ważne było aby jak najszybciej do niego dotarła.

Natychmiast na miejsce pojechał patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze jadąc we wskazanym kierunku zauważyli auto, którego kierowca zaczął dawać im sygnały.

Policjanci używając sygnałów błyskowych i dźwiękowych przedostali się z kobietą mającą już problemy z oddychaniem do szpitala, gdzie udzielono jej natychmiastowej pomocy. Wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Ł.T

Fot. policja

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Trzeźwo myślący
2019-09-02 17:57:06
Policja to służba więc dziękujemy jako społeczeństwo. Szacun i czapka z głowy!! Jednak za tworzenie sztucznych korków przy "TRZEŹWYM PORANKU" ŁOMOT SIĘ WAM NALEŻY! Macie komendantów i statystyki niech wpłyną , na parlamentarzystów , aby zmienili normę na 0,5 % i nie będziecie musieli "pajacować" z fujarkami o świcie :)) Bo nawet ten co jedzie nachlany jedzie tak ,że łatwo go wyłapać NIE TAMUJĄC RUCHU!!
>
2019-09-02 12:01:37
Brawo, sytuacja jak z filmu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA