Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Policka Paczka dla Seniora już wystartowała i można dołączyć z pomocą

Data publikacji: 2022-12-03 17:09
Ostatnia aktualizacja: 2022-12-03 17:12
Policka Paczka dla Seniora już wystartowała i można dołączyć z pomocą
- Chcielibyśmy przygotować około 100 paczek - mówią organizatorzy tej akcji: (od lewej: Piotr Kołacki, Andrzej Rogowski oraz Tomasz Kartanowicz). Fot. Agnieszka Spirydowicz  

Policka Paczka dla Seniora to akcja charytatywna organizowana już od siedmiu lat. Właśnie wystartowała jej kolejna edycja. Organizuje ją nieformalna grupa Koncerty Charytatywne w Policach. A wspierają sportowcy - zespołowo i indywidualnie. Zawsze bardzo mocno są w nią zaangażowane siatkarki Grupy Azoty Chemik Police, które zapraszają też swoich kibiców do włączenia się w tę pomoc. Ale pomagają również piłkarze Chemika Police, ciężarowcy i przede sami mieszkańcy Polic.

- Wystarczy dołożyć od siebie artykuły spożywcze z długim terminem ważności lub artykuły chemiczne potrzebne w każdym w domu - wymieniają organizatorzy z Koncertów Charytatywnych w Policach:  Piotr Kołacki, Andrzej Rogowski oraz Tomasz Kartanowicz. - Można je przynieść na mecze siatkarek ( 3 grudnia i 7 grudnia - szczegóły są na facebookowej grupie siatkarek - red.) lud skontaktować się z samymi organizatorami (informacje także na ich Facebooku - Koncerty Charytatywne w Policach).

Akcja potrwa do 16 grudnia. Jeszcze przed świętami dary mają trafić do potrzebujących.

- Chcielibyśmy przygotować około 100 paczek - mówią organizatorzy. - Dwadzieścia już przygotowaliśmy z własnych środków. Liczymy też na wsparcie policzan. Do potrzebujących, głównie seniorów, docieramy dzięki m.in. wskazaniom polickich spółdzielni mieszkaniowych, rad osiedlowych, rad sołeckich. Wiemy, że są w gminie osoby, które takiej pomocy potrzebują i wiele z nich o nią nie poprosi.

(sag)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

klemens
2022-12-04 09:52:34
odczepcie się od seniorów i szukajcie lansu gdzieś indziej .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA