środa, 27 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Policjant nagrywa i pomaga

Policjant nagrywa i pomaga [FILM]

Policjant nagrywa i pomaga
Data publikacji: 2017-02-14 21:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:29
Wywietleń: 2492 214910

Szczeciński policjant i autor popularnych książek o dzielnicach Szczecina wydał płytę, z której zysk zostanie w całości przeznaczony na leczenie Kingi Szwedy, policjantki z Tucholi.

Podkom. dr Marek Łuczak, na co dzień pracuje jako koordynator wojewódzki do zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom. Jest też autorem ponad 40 książek, głównie dotyczących historii szczecińskich osiedli. Policjant wydał właśnie płytę, z której zysk zostanie w całości przeznaczony na leczenie Kingi Szwedy, policjantki z Tucholi.

Kinga Szweda jest wicemistrzynią świata, mistrzynią Europy i dwukrotną mistrzynią Polski w fitness sylwetkowym, na co dzień policjantką w zespole ds. nieletnich z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi. W 2016 roku dowiedziała się, że ma zaawansowane stadium nieoperacyjnego raka żołądka.

Cały nakład płyty trafił już do prowadzonej przez Iwonę Lis Fundacji Forani z Warszawy, która pomaga Kindze. Fundacja ma się zająć dystrybucją limitowanego nakładu płyty i zebrać pieniądze na leczenie Kingi.
 Marek Łuczak wydał limitowaną serię 480 sztuk swojego albumu, „Outsider - Broken", na której umieścił sześć utworów, do których napisał muzykę i słowa. Głosu użyczyła, mieszkająca obecnie w Berlinie, szczecińska wokalistka Klaudia Zając. W 2016 roku powstała pierwsza płyta Łuczaka „Outsider - Waiting for the Night", którą również policjant przeznaczył na cele charytatywne.

(szymw)

Fot. KWP Szczecin.

Policjant nagrywa i pomaga

Komentarze

taki los
W dzisiejszych czasach tak się wszystko pozmieniało, że policjant szlachetnie nagrywa płytę, aby pomóc, a inni przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości mogą co najwyżej ukraść pendrivy lub części wiertarki, aby ewentualnie...przekazać je na licytację :)
2017-02-15 07:07:30

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie