wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Policjanci patrolują galerie

Policjanci patrolują galerie

Policjanci patrolują galerie
Data publikacji: 2016-12-20 17:45
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:14
Wywietleń: 6818 188459

Uzbrojeni funkcjonariusze policji będą nam już do świąt towarzyszyć w galeriach handlowych, na kiermaszach i innych miejscach tłumnie odwiedzanych w tym okresie. To reakcja na tragiczne wydarzenia, do jakich doszło w poniedziałek (19 grudnia) w Berlinie. Wprawdzie wojewoda zachodniopomorski informował we wtorek, że nie ma zagrożenia zamachem terrorystycznym na terenie naszego województwa, ale wezwał służby do wzmożonej czujności.

Większa mobilizacja jest w służbach granicznych, policji i innych porządkowych. Mundurowych widzimy teraz niemal wszędzie tam, gdzie jest więcej ludzi - m.in. wokół galerii handlowych, w samych galeriach, na kiermaszach świątecznych, na przejściach granicznych... Taką mobilizację zaleciło także ministerstwo.

- Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, w związku z tymi zdarzeniami, poleciło wszystkim komendom wzmożenie patroli w miejscach newralgicznych, czyli tych, w których teraz gromadzi się najwięcej ludzi - informuje asp. sztab. Irena Kornicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Nasi funkcjonariusze patrolują więc centra handlowe i inne zatłoczone miejsca.

We wtorek uzbrojonych policjantów spotkaliśmy m.in. w szczecińskiej Kaskadzie.

(isz)

Fot. Agnieszka Spirydowicz

Komentarze

mejdej
tylko dzieci strasza w sklepie.
2016-12-20 23:33:52
Feliks
Niech ulicę patroluja. Bandziory chodzą nocami zaczepiaja ludzi piją dewastuja a ich nie ma. Jak się dzwoni to każą podać imię nazwisko to przyjmą zgłoszenie i ich ukarze a jak nie to może przyjadą. Przyjezdzaja za 2 godz.jak jest już zdewastowane lub ktoś już dostał w głowę. A potem przekażą kto to zgłosił i tamci pobije takich zgłaszających. to chore. Jak było zomo za komuny to wystarczyło zadzwonić i zgłosić zakłócania porządku i dewastacje i byli w ciągu 5 min. Potem w takim rejonie byl spokoj na kilka tygodni. Chory system jak nim rządzący.
2016-12-20 22:59:04
,,,,
Strata czasu, moze w koncu zaczną karac mandatami w wysokosci do 500 zlotych smierdzieli tytoniowych ktorzy łamią zakaz palenia na przystankach komunikacji miejskiej ,ktory obowiazuje od paru lat, podobnie powinni pojawiac sie w komunikacji miejskiej gdzie pelno patologii jezdzi,pije ,drze morde, puszcza vixe z telefonu i sebixowy rap i nikt im nic nie moze zrobic.
2016-12-20 18:57:12
Gargamel
Przynajmniej miśki nie zmarzną
2016-12-20 17:57:52
ge
A makrela zrefunduje nam koszty swoich widzimisię?
2016-12-20 17:45:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy