wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Policjanci oceniają noc sylwestrową

Policjanci oceniają noc sylwestrową

Policjanci oceniają noc sylwestrową
Data publikacji: 2019-01-01 12:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:29
Wywietleń: 1159 369510

Jako spokojną i porównywalną do ubiegłorocznej oceniają minioną noc sylwestrową policjanci. Nowy rok na Jasnych Błoniach w Szczecinie przywitało prawie 2500 osób. Jednak zaraz po pokazie większość uczestników powróciła do domów.

Policjanci zabezpieczający imprezę masową, dbali między innymi o to, aby uczestnicy nie wnosili alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów oraz środków pirotechnicznych. W działania zabezpieczające miasto na czas nocy sylwestrowej zaangażowani byli funkcjonariusze ze wszystkich pionów, również operacyjnych i dochodzeniowo-śledczych. Wzmocnione zostały także dyżury zdarzeniowe na komisariatach.

Po północy do godz. 10.00 w Nowym Roku policjanci ujawnili ośmiu kierowców „ na podwójnym gazie”.

W całym województwie na drogach oraz w miastach policjanci przeprowadzali kontrole drogowe. Sprawdzany był nie tylko stan trzeźwości kierowców ale również przewożony bagaż.

Policjanci apelują o rozwagę rozsądek za kierownicą do osób, które dziś i jutro będą wracać samochodami do domów po noworocznych spotkaniach, tym bardziej, że warunki atmosferyczne na drogach są zmienne. Zadbajmy o to aby każdy uczestnik ruchu drogowego bezpiecznie dotarł do wyznaczonego celu.

(isz)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Paczpan
Równie "pięknie " bawiło się bydło w spelunie PROPAGANDA już dwa dni wcześniej pijane towarzystwo zabawiało się rzucaniem petard hukowych na ulice tak że spać się nie dało a zwierzęta dostawały drgawek a w sylwestra było jeszcze gorzej cud że nic nie uległo spaleniu, część tzw. "imprezowiczów" wyglądała na naćpanych a jedna "laska" na koniec imprezy nad ranem spadła ze schodów i turlała się po ulicy no i oczywiście darła mordę do reszty towarzystwa- to chyba jedyny "radośniejszy" akcent "zabawy" w tej melinie. Policji czy "drogiej" straży miejskiej nie uświadczysz.
2019-01-02 08:34:39

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
28
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie