piątek, 19 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Policja szuka właściciela zabitego psa

Policja szuka właściciela zabitego psa

Policja szuka właściciela zabitego psa
Data publikacji: 2018-03-19 10:49
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:36
Wywietleń: 4288 319011

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin-Dąbie prowadzą dochodzenie w sprawie znalezienia 28 lutego 2018 r. truchła psa przy ul. Stepowej w Szczecinie. Sekcja zwłok przeprowadzona przez Wojewódzki Inspektorat Weterynarii wskazała, iż zwierzę zmarło w wyniku przestępczego działania człowieka. 

Przeprowadzone do tej pory czynności nie doprowadziły do ustalenia właściciela zwierzęcia. Policja zwraca się zatem z prośbą o pomoc we wskazaniu danych osoby, która była właścicielem psa – rasy mieszanej, o umaszczeniu czarnym, o masie ciała 9,8 kg, bez mikrochipa. 

Osoby, które mogą pomóc proszone są o kontakt z dyżurnym KPP Szczecin-Dąbie pod numerem tel.: (91) 82-19-105 lub z prowadzącym postępowanie (91) 82-12-587.

(p)

Fot. policja

Komentarze

guciu
Taki łapy łapy cztery łapy a tu komuś te łapy żle.
2018-03-19 16:17:18
JadęWGości
Kur** czy te spaczone społeczeństwo zmądrzeje? Jakim to zje*em umysłowym trzeba być żyby zrobić krzywdę zwięrzęciu które jest "bezbronne"? Albo przepisy staną się w naszym kraju zaostrzone dla takich kretynów, albo będzie bardzo źle. Ja osobiście czekam jak będę widział takiego gościa który krzywdzi psa, to nie będzie miał życia. Jestem miłośnikiem psów, i ch***m nie popuszczę. Z góry przepraszam za wyrażanie się, ale trafia człowieka jak czyta takie artykuły
2018-03-19 14:50:31
Bartek
Agresssor pewnie że można, idziesz do schroniska i oddajesz, gdy mówisz że to ciężka choroba, czy śmierć opiekuna zwierzęcia to zrozumieją, ale gdy oddajesz bo się znudziło, bo gryzie kapcie, bo szczeka to znaczy że nie jesteś człowiekiem bo zwierzak nie jest rzecza, która można od tak wyrzucić...
2018-03-19 14:48:05
ciekaff
@aaaa... A własnie że można oddawać ale do tego są przeznaczone specjalistyczne hotele dla psów/ kotów , gdzie mają 24h. zapewnioną opiekę (również wet.), czas na spacery i zabawy. Tylko że to niestety kosztuje i to nie mało :( Można też schorowanego psa uśpić po konsultacji wet. Jest wiele sposobów ; nie można tylko jak człowiek zwierzęcia oddać - o czym wspomina @ agresssor... I można tutaj zadać pytanie , po co bierzesz psa skoro chcesz go oddać !? Jesteś nieodpowiedzialny itp.itd. Tak, tylko moje pytanie brzmi: Co ma zrobić własciciel psa np.5 , letniego kiedy rodzi mu się dziecko z uczuleniem na sierść ?? Wybor człowieka jest prosty - gdzie ma oddać tego psa z zamiarem adopcji? Kto przyjmuje takie zwierzę?? Więc co robi taki własciciel? Zabija lub wywozi najdalej od domu mając nadzieję ze pies trafi do adopcji bo Gmina trzyma się ściśle swoich obowiązków-czyli tego co musi- bezpański, bezdomny, poraniony, z wypadku...Ale serce ma dobre Gmina a inni to zwyrodnialcy !
2018-03-19 14:07:31
aaaa
biorąc psa , jakiegokolwiek zwierzaka , bierzesz na siebie odpowiedzialność za to zwierzę. Nie można oddawać bo wyjeżdżam na narty , bo wyjeżdżam na wakacje.
2018-03-19 12:54:05
agresssor
czy można w Szczecinie lub okolicy oddać psa .Powodów może być tysiąc ?.Oczywiście ze nie .Wiec codziennie w całej Polsce giną psy w wszelakie barbarzyńskie sposoby .Policja ściga sprawców, tysiące organizacji i fundacji obrony zwierząt trąbią na alarm. A wystarczy tym barbarzyńcą umożliwić oddanie zwierzaka nie robiąc z tego wielkiego AAA.
2018-03-19 11:41:55