Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Policja podsumowała sylwestra

Data publikacji: 01 stycznia 2020 r. 12:30
Ostatnia aktualizacja: 01 stycznia 2020 r. 19:29
Policja podsumowała sylwestra
 

W sylwestra na zachodniopomorskich drogach doszło do dwóch wypadków drogowych, w wyniku których dwie osoby zostały ranne. Policjanci zatrzymali siedmiu nietrzeźwych kierowców. Nie doszło do poważniejszych wydarzeń kryminalnych.

Policja ocenia noworoczną noc jako "spokojną i porównywalną do ubiegłorocznego sylwestra".

- Funkcjonariusze zabezpieczający imprezy masowe (w tym zabawę na Jasnych Błoniach w Szczecinie - red.) dbali między innymi o to, aby uczestnicy nie wnosili alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów oraz środków pirotechnicznych - poinformowała podkom. Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - W działania zabezpieczających na czas nocy sylwestrowej zaangażowani byli funkcjonariusze ze wszystkich pionów, również operacyjnych i dochodzeniowo-śledczych. Wzmocnione były dyżury zdarzeniowe w komisariatach.

Na drogach oraz w miastach całego województwa policjanci przeprowadzali kontrole drogowe. Sprawdzany był nie tylko stan trzeźwości kierowców, ale również przewożony bagaż.

Policja apeluje o rozsądek za kierownicą do osób, które będą wracać samochodami do domów po sylwestrowej zabawie, bo warunki atmosferyczne na drogach są zmienne.

(KK)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dziwne
2020-01-01 19:20:22
Nie wierze oficer na drodze?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA