Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Podziękowania dla szczecińskiego policjanta

Data publikacji: 11 marca 2019 r. 13:42
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:34
Podziękowania dla szczecińskiego policjanta
 

Do Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, wpłynęła wiadomość od jednej z mieszkanek Wrocławia, która była świadkiem zdarzenia z udziałem policjanta ze Szczecina. Pierwszego marca br. na jednej z ulic Wrocławia funkcjonariusz ten udzielił pierwszej pomocy medycznej starszemu mężczyźnie, który zasłabł i niemal wpadł pod nadjeżdżający samochód.

Błyskawicznie na tę sytuację zareagował funkcjonariusz, który wraz z rodziną stał na przystanku. Jak opisała to mieszkanka Wrocławia, policjant był bardzo pewny siebie przy udzielaniu pomocy, kierował innymi ludźmi, a sam czuwał nad oddechem i tętnem tego mężczyzny. „Policjant to mój bohater, bo fajnie jest wiedzieć, że mimo iż nie jest w pracy to pierwszy przyjdzie z pomocą i pomoże” - napisała wrocławianka.

Na wielkie gratulacje i pochwałę zasługuje właściwa postawa policjanta z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą, który będąc poza służbą, bez wahania podjął czynności i udzielił pomocy potrzebującemu. Sytuacja, w której znalazł się policjant pokazuje, jak ważna jest wtedy szybka reakcja świadków zdarzenia.

(k)

Fot. arch.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Oloprus
2019-03-12 10:49:31
Dobra wiadomosc.
Adam
2019-03-12 06:53:45
Brawo Gratulacje dla policjanta,potrzeba wiecej takich ludzi!!A bedzie nam sie lepiej zyło.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA